What's new

Welcome!

Gazetka 1

Wyykos

Banned user
Joined
Mar 15, 2014
Messages
22
Reaction score
2
Ja tu raczej żadnej obrazy nie widzę, On tylko stwierdza fakty :v.

A Gazetka dobra jest :D
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
nikogo nigdzie nie obraziłem i dalej uważam, że stoicie ponad innymi graczami co własnie pokazałaś, macie Nas w dupie i taka jest prawda a jeśli uważasz to za obrazę to zawsze można się poskarżyć przełożonemu. Pozdrowienia
 

huberto

Well-known member
Joined
Sep 14, 2012
Messages
1,276
Reaction score
4,639
Location
Poland
nikogo nigdzie nie obraziłem i dalej uważam, że stoicie ponad innymi graczami co własnie pokazałaś, macie Nas w dupie i taka jest prawda a jeśli uważasz to za obrazę to zawsze można się poskarżyć przełożonemu. Pozdrowienia

Może jakieś konkretne przykłady złej pracy administracji? W gazetce jest typowy bełkot średnio rozgarniętego człowieka, który musi sobie ponarzekać bo nic mu się nie podoba, brakuje tylko solidnej argumentacji.

Do polskiej załogi w supporcie, co możesz przeczytać na stronie głównej, należy GM Hrupek i 3 tutorów: Lord Sqnik, Himbeere i Waciando. CM Raissa jak sam tytuł 'Community Manager" mówi jest pracownikiem całej społeczności, nie tylko Polskiej części. Więc jak widzisz nie jest ich nie mniej niż 6. Co do liczby polskich graczy też bym się spierał, to że nie każdy codziennie gra po kilka godzin nie znaczy że ich nie ma.


EDIT: Jedyne co można zarzucić administracji to że jeszcze nie poradziła sobie z wulgarnymi idiotami i kilkoma słabymi trollami z PL Chat. Może wtedy można byłoby tam zaglądać.
 
Last edited:

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
to tym bardziej skoro mało Nas gra to mniej jest roboty a mimo wszystko dzisiaj dopiero niedawno wszedł Sqnik a od samego rana do teraz nie było nikogo alby był ale było nie widoczny. Wiele razy zdarzało się tak, że na VIP listach pewne osoby były niewidoczne a pisały. Ja nie jestem od tego aby zbierać dowodów. Wiele ludzi podziela moja opinię na PL Chacie. Jednostki są przeciwne na co akurat dowody mam ale że władza lubi karać za mówienie prawdy nie wyjawię nicków ze względu na ich bezpieczeństwo. Tu rządzi komuna - tak w skrócie.

I nie boje się bana bo już rano pisałem że jestem w stanie baaardzo zaszkodzić i konkretnym osobom i całej grze ale nie o to tu chodzi, po prostu chciałbym aby traktowano mnie z szacunkiem a nie z pogardą i chciałbym aby w razie pytań czy problemów był ktoś kto pomoże bo narazie tego nie ma, jest wręcz odwrotnie. Ludzi boją się żeby nie dostać bana.
 

olimek

Banned user
Joined
Jul 21, 2014
Messages
541
Reaction score
744
@huberto
chyba nie mowisz o mnie! Bo ja tam zawsze trzymalem poziom i kulturalnie sie odzywalem i administracji to przeszkadzalo to dali mi perm mute.
 

Villz

New member
Joined
Apr 17, 2014
Messages
151
Reaction score
128
racja dowody to posiadają i to na wysokim poziomie 4ax5vRb6.png << za takie cos dostaje sie delete i to jest ich dowód
 

olimek

Banned user
Joined
Jul 21, 2014
Messages
541
Reaction score
744
Czego Administracja na pewno nie robi:

-Nie deletuje kont bez żadnych podstaw i dowodów
-Nie banuje kont na forum za nic
-Gdy się mówi o ważnych sprawach to ma w dupie ale gdy gracz coś przeskrobie na ich oczach to już ma przejebane
-Wymieniać dalej mi się nie chce :v

Serdecznie pozdrawiam polską administracje!
nie wiem czy to przypadek ale kazdy twoj podpunkt moge udowodnic screenem i zaraz podam ss

- dostalem delet za to ze mnie tutor obrazil i dostalem jako "false report"

tu odpowiedz CM i nadal czekam az mi skasuja tego bana w mojej historii

- ban na forum za free, uzasadnienie? sami widzicie na ss
 
Last edited:

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
ja w ogóle odrzucam koncepcję jakichkolwiek wpadek zarządu, oni powinni dawać przykład swoim zachowaniem. A jeśłi nawet coś źle zrobią to powinni przyznać się do błędu. To sa ludzie więc nie są nieomylni ale niech nie będa opryskliwi.
 

olimek

Banned user
Joined
Jul 21, 2014
Messages
541
Reaction score
744
ja wiem kto mi dal bana CM wie kto mi dal bana. Oni wiedza kto daje takie bany ale nic z tym nie robia.

ps. robilem gazetke zeby przypominac o problemach graczy w PA, a nie o oskarzaniu innych. Jak bym chcial dostac bana za kolejnego "fales report" to bym napisal temat w dziale raporty.
 
Last edited:

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
gazetka ma dać do myślenia ale skoro komuś ona przeszkadza to znaczy, że ma coś na sumieniu ale koryta nie odda.
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
tutaj widać opryskliwość oraz to, że na vip liście jest niewidoczna a pisze wiadomości
 

huberto

Well-known member
Joined
Sep 14, 2012
Messages
1,276
Reaction score
4,639
Location
Poland
CM i GM muszą być "niewidoczni" żeby łapać ludzi na botach. Inaczej lepsze boty z systemem anty GMowym były by nie dołapania. Można napisać skrypty, które wylogują postać w momencie gdy na VIP list pojawi się jakiś GM. #spisekwszedzie
 

Himbeere

Community Managers
Staff member
Joined
Apr 17, 2014
Messages
1,176
Reaction score
3,547
Location
Gliwice, Poland
Już od dawna nie czytałam takich bzdur, Marcinpl - o Tobie powiem tylko jedno i nie tylko ja tak uważam, że byłeś super, sympatyczną osobą dopóki nie wpakowałeś się do jednej gildii z Olimkiem, któremu troll już słabo wychodzi.Typowe polaki cebulaki, non stop narzekacie, że coś źle robimy, a nigdy nie pochwalicie nas za cokolwiek. Praca tutora, o ile mogę to tak nazwać, wymaga mnóstwo czasu i wcale nie jest taka łatwa, jak Wam się wydaje.
Trzymamy się ustalonych zasad, a że ktoś ich w ogóle nie zna i dostaje muty, to niech płacze i skarży się. Nie można mutować za wszystko, bo jednej lub dwóm osobom to przeszkadza. Poza tym nie rozdwoimy się, jest nas czwórka, z czego tylko 2-3 tutorów jest najbardziej aktywnych. Mamy swoje życie
i nie siedzimy non stop w domu przed komputerem. Jeżeli pod naszą nieobecność jest syf, to dlaczego nikt nie robi chociażby screenshotów? Tylko narzekacie, że ktoś coś robił x godzin temu, wysyłał offki, wyzywał, a nic mu się nie dostanie.

Na początku też myślałam - "Praca tutora? przecież tylko mutowanie za offki itp". Nie tylko ja straciłam mnóstwo nerwów przez trolli siedząc na tym chacie, tym bardziej, że nie można było ich mutować, bo nie było za co. Mnóstwo graczy, którzy kiedyś przesiadywali pl chat nagle wyparowali - dlaczego? Bo nie mają ochoty siedzieć z baranami, którzy nie utrzymują poziomu, ani nie mają za grosz kultury. Drogi Marcinie, gdybyśmy nic nie robili to byśmy olewali wszystkich i wszystko i nikt by nie kontrolował czatu. Dodam, że nie znasz całej sytuacji, wszystkich graczy i jesteś z nami zbyt krótko, żeby wszystko pojąć. Wszyscy ze staffu tylko współczują nam, że musimy się z niektórymi non stop użerać, bo u nich nie ma takich osób i rozumieją, co to znaczy "kultura" i szanują tutorów. Tutaj tego niestety już nie ma.


Pod koniec, zanim ktoś mnie znów skrytykuje pragnę dodać, że nikt z nas nie dostał tutora, za ładne oczy. Na tą posadę trzeba sobie zapracować i to ciężko, być aktywnym, a przede wszystkim pomagać i być otwartym, nie wspominając o dobrym zachowaniu. Więc jeżeli Wy jesteście, niby tacy porządni (sami tak uważacie) to dlaczego nie jesteście na naszym miejscu?

Dziękuje ^^
 
Last edited:

Tsotss

Well-known member
Joined
May 6, 2015
Messages
2,973
Reaction score
4,159
@up

Dla Ciebie to każdy jest super i wgl dopóki nie coś tam, a tak serio to masz swoje dziwne humorki i łapiesz śmieszne bóle dupy - zauważone na ts :v

a tak wgl to nie gadaj głupot bo gdyby nie Twoja przyjaciółka Raissa to byś nie miała tutora bo jak Ci coś nie pasuje to też często odzywasz się wulgarnie na polish chacie w stosunku do innych :v
Jej "przyjaciółka Raissa " nie była za tym by była tutorem. Sama Aga dawała screena jak głosowania na NIE. Nie wiesz wszystkiego dokładnie, też nie gadaj głupot :)
 

Tsotss

Well-known member
Joined
May 6, 2015
Messages
2,973
Reaction score
4,159
Dawała Jej ostrzeżenia bo sobie przechlapała nie raz, Były inne tematy na Nią a Ona dalej jest tutorem, przypadek? nie sądze :V
Myślisz że za jedno ostrzeżenie czy 2 od razu zabiorą jej tutora? Owszem dostawała zrypy, co Olimek dawał ssy ale bez przesady, napewno jeśli się to bd nasilać i bd to nagminne zachowanie to kto wie..
 

Himbeere

Community Managers
Staff member
Joined
Apr 17, 2014
Messages
1,176
Reaction score
3,547
Location
Gliwice, Poland
Co z tego, że była na nie? Po prostu bała się, że nie jestem gotowa i tyle. Było na mnie mnóstwo tematów od trolli, którym się po prostu nudziło i te skargi były bezpodstawne i błahe. No prosze Cię? Skarga od Olimka, który mi ksuł i jeszcze nie pokazał całej rozmowy.
Wielkie przewinienie, albo skarga za niby ksucie od ex-tutora, który podczas bycia tutorem ksuł i wyzywał ludzi i non stop kłamał. To są skargi, które nawet nic nie wnoszą i nigdzie nawet nie złamałam regulaminu, prócz skarga od Tosterka.

PS. Lewuswq, za skargi od Olimka nie dostawałam zrypy, bo nie było za co.
A teraz kieruje to do innych: Nauczcie się rozróżniać skargi od bezsensownych tematów.
 

Tsotss

Well-known member
Joined
May 6, 2015
Messages
2,973
Reaction score
4,159
Nie chodzi mi w tym momencie o Cb, bo nic nie mam do Twojej osoby. Po prostu zareagowałem na ich bzdury xD
 
Back
Top