What's new

Welcome!

Brazylijska wersja.

Fellers

New member
Joined
Apr 2, 2010
Messages
59
Reaction score
0
Location
Poland/Lord Of North
Grali?cie na brazylijskiej wersji pokemonów? Jak tak, to jakie mieli?cie poziomy i co was zniech?ci?o ?eby opu?ci? server ?
________________________________________________________________________
18 lvl dopiero co zaczyna?em gra?.
Zniech?ci?y mnie wieczorne kolejki (150-200), 2-3 h czekania ;/
 

mlody2321

New member
Joined
Apr 6, 2010
Messages
42
Reaction score
0
Nom mam/mia?em 27 ;D Dacc account ;] a dlaczego opu?ci?em sprzeda?em konto kolesiowi za 30z? ;];]
 
D

Deleted_iKoob

Guest
My z kolejkami ( o ile takie sie pojawia ) bedziemy walczyc nowymi swiatami lub zwiekszaniem limitow graczy na swiecie.
 

mlody2321

New member
Joined
Apr 6, 2010
Messages
42
Reaction score
0
to bardzo dobrze ;] doda wam to pozytywna opinie ;p bo nikt nie lubi czeka? w klejce ;D
 

Notjet

New member
Joined
Apr 6, 2010
Messages
15
Reaction score
0
Gra?em, 17lvl zniech?ci?y mnie kolejki i dacc to najwa?niejsze...
 

NEMEZIS

New member
Joined
Apr 6, 2010
Messages
26
Reaction score
0
Ja MAM 23 lvl, je?li chodzi o zniech?cenie to najbardziej boli mnie to ?e ?eby p?ywa? potrzebny jest DACC bo je?li chodzi o latanie to bym prze?y?, ale ?eby zdoby? fajne pokemony trzeba pop?yn??... A je?li o kolejkach mowa to owszem przeszkadzaj? ale d po?udnia zwykle jest z brazolami spokój .
 

Cezary

New member
Joined
Mar 27, 2010
Messages
11
Reaction score
0
Ja mia?em 33 lvl na Silver, a przesta?em gra? z nudów i z powodu ci??kiej sytuacji z paccem.
 

kear1993

New member
Joined
Jun 2, 2010
Messages
25
Reaction score
0
Location
Poland/Kalisz
Ja gra?em do?? d?ugo praktycznie od pocz?tku PO br czyli grudnia tamtego roku. Oczywi?cie z przerwami. Mia?em kilka postaci a najwy?szy to 68 lvl. Przesta?em poniewa? nie sprzyja?o mi wogole szczescie :p
 

Ohmaradi

New member
Joined
Jun 2, 2010
Messages
8
Reaction score
0
ja te? pogrywa?em troszk?, gdy? gra?em z koleg? ale on przesta?... wi?c ja te? przystopowa?em, mia?em 57 ;d
 

Anzeo

New member
Joined
Aug 30, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Mialem 80 lvl poprostu nie wprowadzali nic nowego az wkoncu mi sie znudzilo updaty byly ciagle przekladane i wsumie nic tam nowego nie wprowadzili.Posiadalem dacc
 
Back
Top