What's new

Welcome!

Catch Rate

HiDe1910

New member
Joined
Dec 13, 2010
Messages
8
Reaction score
0
Witam...
Na Pocz?tku chcia?em zapyta? zcy zostanie jeszcze zmieniony ten catch rate...? Otó? dzisiaj,wczoraj jak i kilka dni temu jestem do ty?u z kas?... Kupuje 200 pb id? na elektrownie z czego 1 pokemon si? ?apie (voltorb -.-) i tak chyba by?o 3x. Dzisiaj zdenerwowa?em si? i kupi?em 200 gb, aby zobaczy? czy jest ró?nica mi?dzy great a zwyk?ym ballem. Okaza?o si?, ?e na ca?e 200 nie z?apa?em ani jednego pokemona. Nie wiem czym jest to spowodowane, ale z?apanie voltorba czy magnemite w great balla nie powinno sprawia? problemów.
Mam pytanie do ca?ego teamu PA, czemu powi?kszyli?cie catch rate 'rare' pokemonów skoro one s? rare i chodz? po bardzo wysokiej cenie, dla przyk?adu... Kupuje 200 gb ?apie powiedzmy 2 squirtle a ja kupuj?c 200 gb nie z?apa?em voltorba... I gdzie tu jest balans? Jak ju? macie zamiar zrobi? balans catch'a to zróbcie na wszystkie pokemony... Te s?absze mo?na z?apa? szybciej, a te 'rare' ci??ko, ?e na 200 gb wchodzi tylko 1. Dla kolejnego przyk?adu ja jestem w plecy 40hd a kolega co z?apa? 2 squirtle do przodu jest tylko 60hd :)
Nie b?d? pisa? tego po angielsku, bo za dobrze nim nie ?migam, a b??dów nie chc? pope?nia?. Mam nadziej?, ?e ktory? polak z teamu PA to przeczyta i przeka?e informacje ca?emu team'owi.

Z góry dzi?kuje za przeczytanie tematu.

Pozdrawiam Hide.
 

polak

New member
Joined
Nov 26, 2010
Messages
25
Reaction score
0
Nie mo?na sie z tob? zgodzic np. tak jak powiedziales ze 2 squeitle a 0 voltorbow czy magemite to nie jest nikogo wina ?e (zlapales) squirtle to jest szcze?cie to nie od nich zalezy
 

HiDe1910

New member
Joined
Dec 13, 2010
Messages
8
Reaction score
0
Porównaj te dwa pokemony... Czy squirtle jest s?abszy od voltorba albo magnemite? Mi si? wydawa?o, ?e to jeden z rare pokemonów, na które trzeba wyrzuci? troch? balli...
 

kwagam

New member
Joined
Dec 5, 2010
Messages
8
Reaction score
0
To, ?e z?apa?e? 2 squirtle i ?adnego voltorba o niczym nie ?wiadczy. Przypadek. Je?li wynik ma by? miarodajny rzu? po 1000 balli w ka?dego i wtedy poka? statystyke.

Co do catch rate - po co si? tutaj pytasz skoro w g?ównym dziale jest WYRA?NIE napisane "tematy nt. catch rate b?dziemy usuwa?", a w drugim temacie "trwaj? prace na catch rate, post?py mo?ecie ?ledzi? w changelogu" ? To jasna informacja, ?e b?d? zmienia?...
 

Zbysio

New member
Joined
Dec 14, 2010
Messages
15
Reaction score
0
exit?em sie na saffari ni po 20 min nie mog?em sie zalogowac

exit?em sie na saffari ni po 20 min nie mog?em sie zalogowac pomocy !!
 
Back
Top