Welcome!

Search results

  1. L

    Lisek cassino!!!

    MSG ME IN GAME: Lisek
  2. L

    Spammer in pvp [DIAMOND]

    I want to report this spammer.
  3. L

    Wyprawa do Piekła PA

    Ostatnio Lisek był bardzo niegrzecznym graczem, więc bogini Raissa, która włada potężna mocą bana i delete postanowiła dać mi nauczkę zsyłając mnie do najbardziej mrocznego, tajemniczego miejsca w całym PA- do piekła, chciała mi pokazać co się ze mną stanie jeżeli dalej będę rzucał bydlakami na...
  4. L

    Sell empoleon

    Sell empoleon 104 with tm hydropump and water pulse.
  5. L

    Toxic Player

    I think ban/notation will be a good lesson for this player because he is so toxic, insulted me so hard. http://2.1m.yt/gWwlL9ifT.png http://1.1m.yt/ViIxFSQ5y.png
  6. L

    Mute Reason

    Hi. I Want to know for what i get muted. Redjastua muted me, when i asked him for what, he give me that ss http://scr.hu/435c/t0np4 When i saw ss i asked him one more time for reason. He was silent and did not give reason. He still ignore me, I have a right to know the reason for mute...
  7. L

    Wiadomości Diamond

    Witam nazywam się Lisek i jestem reporterem stacji Diamond.tv. Codziennie o 19 będę przedstawiał wam najważniejsze wiadomości z servera Diamond. Na początku chciałem powiedzieć, że jesteśmy mediami niezależnymi i prezentujemy państwu cała prawdę, prawdziwą prawdę i tylko prawdę. Pierwsze wydanie...
  8. L

    Kronika Policyjna Liska

    Witam. Nazywam się Lisek i jestem szefem policji na serverze Diamond. Moim zadaniem jest nadrabiać nieumiejętność pilnowania porządku przez tutorów. Będę przyłapywał huliganów różnej maści na łamaniu regulaminu, pod tym postem będę zamieszczał dowody rzeczowe. Pamiętajcie, gdzie tutor nie może...
  9. L

    Ankieta

    Witam chciałbym się dowiedzieć od Was czy jestem powszechnie lubiany na serverze Diamond, chciałbym się zapoznać z Waszą opinią, ponieważ będę ubiegał się o stanowisko tutora. Proszę o szczerą odpowiesz Tak lub Nie i krótkie uzasadnienie. Pozdrawiam :)
  10. L

    7.4 Client

    Hi need link for client 7.4, because i can't update.
  11. L

    Problem z update

    Nie mogę otworzyć updatera bo wyskakuje mi jakiś błąd, że system windows nie może otworzyć programu i wyszukuje jakiś rozwiązań po czym się wyłącza i nic i mi się nie zaktualizowało co mam robić pomocy.
  12. L

    Lisek Shop

    BUY CLONED ELECRODE BUY SANDSLASH H LVL msg me in game :lisekzalabasti
  13. L

    Sell /// buy

    Sell Dragonite 97 Buy: Blissey max 117 Snorlax Weaville any lvl Steelix max 117 Skarmory with tm's MSG me in game:Lisekzalabasti
  14. L

    Buy pokes

    Buy Dragonite 85+ Buy Weaville Buy Blissey max 115 lvl Msg me in game:Lisekzalabasti
  15. L

    Sell mudpik 37 male offer you

    Sell mudpik 37 male offer you only cash/tm's
  16. L

    Buy torchic

    BUY TORCHIC ANY LVL, ANY SEX Msg me in game:Lisekzalabasti
  17. L

    Sell pro evo item

    Sell Mt Coronet Fragment, Kanto box 4, Halloween Marowak 47 male. Please msg me in game: Lisekzalabasti
Back
Top