What's new

Welcome!

[Support] Pytanie

piorius

Member
Joined
Jun 7, 2020
Messages
38
Reaction score
8
Dzień dobry mam pytanie, założyłem konto pietras i przestałem na nim grać jakiś czas potem postanowiłem założyć 2 konto ale na ten sam login i hasło i kiedy chciałem wziąć taska na tm to piszę że rozpocząłem taska na pietras poczym wchodzę i patrzę że nie rozpocząłem żadnego co w takiej sytuacji zrobić i czy jakby chcieli mi usunąć tamte konto to czy bym nie stracił piorius ? Dzięki za podpowiedzi
 

Raissa

Administrator
Joined
Aug 31, 2011
Messages
7,612
Reaction score
31,481
Location
Poland.
Usunięcie nic nie da, skoro NPC mówi, że dołączyłeś do tasków na tmy inną postacią, to tak jest, sprawdź to lepiej. Inną opcją jest, że wziąłeś taska na poprzednim koncie, z pierwszej linijki wnioskuję, że miałeś konto, zostało ono usunięte, a następnie założyłeś nowe z tymi samymi passami, ponadto takim samym nickiem postaci. Nie wiem czy w takim wypadku da się coś zrobić, poinformuję o tym Jano i on zdecyduje.
 

piorius

Member
Joined
Jun 7, 2020
Messages
38
Reaction score
8
Chodzi oto że na konto piorius wydałem pieniądze i nie chce jego stracić
 

piorius

Member
Joined
Jun 7, 2020
Messages
38
Reaction score
8
Jeżeli nic nie da się zrobić to trudno mogę grać dalej to mi nie przeszkadza
 
Last edited:

piorius

Member
Joined
Jun 7, 2020
Messages
38
Reaction score
8
Sheeptoos: You are already registered with another character (Pietras). You were warned of this before starting the tasks, nobody can change it. takie coś mi się wyświetla i jak zapytałem się na expie poki powiedział ze trzeba kupic za 20 punktow reset tm task i zadziala to co mam teraz kupic za 20 punktow to czy nie
 

Raissa

Administrator
Joined
Aug 31, 2011
Messages
7,612
Reaction score
31,481
Location
Poland.
Sheeptoos: You are already registered with another character (Pietras). You were warned of this before starting the tasks, nobody can change it. takie coś mi się wyświetla i jak zapytałem się na expie poki powiedział ze trzeba kupic za 20 punktow reset tm task i zadziala to co mam teraz kupic za 20 punktow to czy nie

Co npc Ci mówi, kiedy pójdziesz wymieniona postacią?
 
Back
Top