What's new

Welcome!

Pytanie

Gono

New member
Joined
May 13, 2011
Messages
14
Reaction score
0
Czy jest jakiś warn dla osób które przychodzą Ci na spota zabijają wszystkie poki a przy okazji (niestety w lekki sposób) obrażają?
Chodzi mi o sytuacje kiedy osoba z high lvl tak robi.
 

dave'

Well-known member
Joined
Sep 25, 2011
Messages
628
Reaction score
643
Location
home.
Czy jest jakiś warn dla osób które przychodzą Ci na spota zabijają wszystkie poki a przy okazji (niestety w lekki sposób) obrażają?
Chodzi mi o sytuacje kiedy osoba z high lvl tak robi.

A low lv juz tak może robić? Moim zdaniem lv nie jest tu żadnym argumentem. Co do pytania - samo 'ks' jest legalne, co do obrażania - na defaulcie zawsze możesz dać ignore, jeśli to było na pw to o ile pamiętam jest to już karalne. Co innego jeśli ten ktoś biega za Toba (coś w stylu wrzucenia follow) i wszystko wybija i tak dalej to jest to bodajże harassment o jest to już karalne (o ile się nie pomyliłem). Z tego tez co pamiętam do ukarania potrzebny jest dowód w postaci filmu.
 

koles

New member
Joined
Dec 31, 2011
Messages
1,282
Reaction score
654
Czy jest jakiś warn dla osób które przychodzą Ci na spota zabijają wszystkie poki a przy okazji (niestety w lekki sposób) obrażają?
Chodzi mi o sytuacje kiedy osoba z high lvl tak robi.

Jest coś takiego jak nękanie, czyli:
Osoba wchodzi na twój resp, chodzi cały czas za tobą i bije wszystko co popadnie.

Nie ma nic za coś takiego że gość wchodzi na resp snorlaxa i bije ci go, ale np: jeśli expisz na wodzie, gość przychodzi zabija ci poki, ty idziesz gdzie indziej a on za tobą to za to może mieć już jakieś ostrzeżenie.

Dowód na to to najlepiej video, chyba że jest jakiś admin, wtedy zgłaszasz na ctrl+r i z miejsca jest sprawdzane.
 

Gono

New member
Joined
May 13, 2011
Messages
14
Reaction score
0
dave' - nie chodzi mi o kwestie lvl, ale jednak siedząc na spocie i expiąc sobie ponyte otrzymałem uprzejmą wiadomość "get lost it's my spot", gdzie w momencie kiedy starałem się stawiać koleś 100 alakazamem napier****ł mi weepinbelle

koles- dzięki ale wychodzi na to że kolesiowi chodziło tylko o ten konkretny spot.... szkoda.... Dzięki wielkie za pomoc.
 
Back
Top