What's new

Welcome!

pytanie

wesmac6

New member
Joined
May 2, 2010
Messages
16
Reaction score
0
Morze mi kto? powiedzie? gdzie mog? zosta? testerem?
Bardzo chcia? bym nim zosta?.
Jestem nowy i gra?em ju? w PO br.
Prosz? o szybk? odpowied?.
 

NEMEZIS

New member
Joined
Apr 6, 2010
Messages
26
Reaction score
0
A ja chcia?bym ponowi? swoj? pro?b? o dostarczenie jaki? newsów, i jak najszybsze powiadomienie o dniu wersji beta.
 

NEMEZIS

New member
Joined
Apr 6, 2010
Messages
26
Reaction score
0
No to mam nadzieje ?e nied?ugo b?dzie koniec. :) Tak do ko?ca miesi?ca, to chyba si? wyrobicie co?
 
D

Deleted_iKoob

Guest
NEMEZIS said:
No to mam nadzieje ?e nied?ugo b?dzie koniec. :) Tak do ko?ca miesi?ca, to chyba si? wyrobicie co?

Taki mamy plan.
 

NEMEZIS

New member
Joined
Apr 6, 2010
Messages
26
Reaction score
0
Doskonale! :D I dzi?ki za tego newsa, bo si? niepokoi? zaczyna?em...
 

Notjet

New member
Joined
Apr 6, 2010
Messages
15
Reaction score
0
Koob to pytanie do ciebie jakies nowosci sa jakis postep w pracach? nic ludzi nie informujesz.!
 
D

Deleted_iKoob

Guest
Notjet said:
Koob to pytanie do ciebie jakies nowosci sa jakis postep w pracach? nic ludzi nie informujesz.!

Postep jest robiony codziennie. Aktualnie pracujemy nad spellami ( jest ich troche do zrobienia ), zwlaszcza nad takimi, ktore potrzebuja dodatkowych funkcji w silniku.

Jak tylko skonczymy spelle to wrzuce filmik na YT.
 

Notjet

New member
Joined
Apr 6, 2010
Messages
15
Reaction score
0
A do startu close beta testów jeszcze daleko? i czy mam szanse si? w niej znale???
 

NEMEZIS

New member
Joined
Apr 6, 2010
Messages
26
Reaction score
0
Jak chcesz to mam troch? informacji :D
1. Gdzie? oko?o 20 kwietnia pyta?em si? kiedy to ma ruszy?. Koob powiedzia? ?e gdzie? od 3 tygodni do miesi?ca.
2. Je?li nie zamkn?li listy, to jak najbardziej.
 

baheh

New member
Joined
Apr 14, 2010
Messages
10
Reaction score
0
A je?eli ja te? chce bra? udzia? w beta testach, a nie wypowiadam si? na forum i ?ledz? je na bie??co to mam szanse si? w nich znale???
 

NEMEZIS

New member
Joined
Apr 6, 2010
Messages
26
Reaction score
0
No có?, je?li chodzi o zamkni?t? bet? to chyba nie... (ale mo?esz si? jeszcze dopyta? u Kooba ;) ) a je?li chodzi o otwart? bet? to jest jakie? 5 dni pó?niej (tak jak to by?o w kwietniu, 15 mia?a by? zamkni?ta, a 20 otwarta. Po prostu trzeba by? aktywnym i si? "pokaza?" , tak s?dz?.
 

Notjet

New member
Joined
Apr 6, 2010
Messages
15
Reaction score
0
Dobra, ale ja chc? us?ysze? odpowiedz kooba co z lista do close beta testów czy tez bedzi? tylko 15 graczy tak jak na tym nowym PMO ? czy troch? wi?cej i czy nam forum wy??cz? tak jak oni..?

@edit i chyba my?l? ?e nie bedziecie sie kierowac ludzmi ktorzy pisza posty "goooood idea xd" albo "great web name" to jest pora?ka tu powinien dawa? kto? warny za takie ma?ostkowe wypowiedzi bo z forum robi? ?mietnik a nie forum!
 

Notjet

New member
Joined
Apr 6, 2010
Messages
15
Reaction score
0
Tak i to jest bardzo ?adne i na pewno lepsze ni? to na BR najbardziej podoba?y mi si? ciosy hitmonlee i gengara jak straszy? jedynie co mi si? nie podoba to jak ten golem si? "kreci" g?upio wygl?da jak kulka kreci si? w miejscu. I rozumiem ze wst?pn? list? ju? macie? i czy z polskich u?ytkowników znalaz? b?d? znajdzie si? tam?
 
D

Deleted_iKoob

Guest
Nie ma jeszcze wstepnej listy. Kazdy ma szanse jeszcze, zalezy nam na osobach, ktore pomoga wyszukac ewentualne bledy zamiast grac i plakac, ze cos jeszcze nie dziala prawidlowo. Potrzebny jest tez ktos kto pomoze w balansie spelli.
 

Notjet

New member
Joined
Apr 6, 2010
Messages
15
Reaction score
0
Na spellach si? nie znam ale na mapach bardzo dobrze wi?c ch?tnie w tym pomog? jako dowód mog? pokaza? moje prace. No ale to ju? nie tu jak by co to pisz gg 6593346 wi?c my?l? ?e bym si? przyda? do szukania bugów w mapie
koob said:
Jak tylko skonczymy spelle to wrzuce filmik na YT.
Czyli po tym filmiku mamy rozumie? ?e ze spellami koniec?
 
D

Deleted_iKoob

Guest
Notjet said:
Od?wie?am moje pytanie do kooba bo chyba nie widzi.

Jeszcze kilka spelli zostalo. Caly czas pracujemy, a uwierzcie mi nad jednym spellem ( trudniejszym ) moze zejsc kilka godzin nawet jezeli potrzebna jest edycja zrodel.
 
Back
Top