What's new

Welcome!

Prośba o rade

Yawin

New member
Joined
Oct 24, 2015
Messages
2
Reaction score
0
Mam 30 lvl postaci i 4 wodne pokemony na zbliżonym lvlu: squirtle, staryu, slowpoke i chinchou ale nie wiem którego z nich zostawić w teamie i wytrenowac :\ Chodzi głównie o łatwość expienia, siłę w PvP i ogólna moc.
Licze na waszą pomoc :)
 

olimek

Banned user
Joined
Jul 21, 2014
Messages
541
Reaction score
744
ja jestem trenerem stalowych pokemonow ale moze dam ci rade bo w koncu jestem doswiadczonym graczem i trenerem oraz inteligentny mily i sympatyczny. Graj takim pokemon ktorgo lubisz bo kazdy z tych pokemonow sa mniej wiecej rowne. slowpoke mozna evo na slowbro i slowkinga potem beda dawac ci tp jakbys potrzebowal. blastoise od kiedy stracil protectiona to chyba bez tm ciezko bedzie expic a staryu moze byc ciekawa ale dupy tez nie urwie.
 

matheo01q

New member
Joined
Aug 26, 2014
Messages
318
Reaction score
46
ja jestem trenerem stalowych pokemonow ale moze dam ci rade bo w koncu jestem doswiadczonym graczem i trenerem oraz inteligentny mily i sympatyczny. Graj takim pokemon ktorgo lubisz bo kazdy z tych pokemonow sa mniej wiecej rowne. slowpoke mozna evo na slowbro i slowkinga potem beda dawac ci tp jakbys potrzebowal. blastoise od kiedy stracil protectiona to chyba bez tm ciezko bedzie expic a staryu moze byc ciekawa ale dupy tez nie urwie.

Dobrze powiedzial amator wyzej tzw inzynier ,ogolnie mozesz je wszystkie trenowac,bo frajda pozniej jest na 130stym lvlu gdy je bedziesz mial ,bedziesz miec wybor ,bo mozesz kazdego uzyc w innej sytuacji tzn jeden bedzie lepszy na pvp ,drugi do expienia ,wiec nie zaszkodzi trenowac.
 
Back
Top