What's new

Welcome!

NiesŁuszny delate 2

Status
Not open for further replies.

Evilsik

New member
Joined
Mar 7, 2014
Messages
11
Reaction score
0
Wiesz on mieszka Odemnie 200 metrów i jak Ukradł poki Grochowi i go postraszyli ze dostanie delate to przyszedl do mnie i powiedzial ze przechowa te poki na moim koncie ... Później nie chcialem mu oddac to Zgłosił to do ciebie jako Hack


O graczu Ashe Sheegon Mozesz sie wiecej dowiedziec
np.Od gracza o nicku Pysiopan on tez zostal przez niego oszukany
 

Evilsik

New member
Joined
Mar 7, 2014
Messages
11
Reaction score
0
Lajra .

Jeżeli on Ci sie sam przyzna do tego że on dobrowolnie dal mi te pokemony to Dostane Undelate ????
 

Saemund

New member
Joined
Jan 31, 2014
Messages
43
Reaction score
18
Location
Canada
W pierwszym temacie napisales, iz te pokemony zostaly przez ciebie kupione, a teraz twoje
zdanie sie nagle zmienilo, czyz nie? Ach tak, zapomnialem, przeciez prawda jest zmienna.
 

Evilsik

New member
Joined
Mar 7, 2014
Messages
11
Reaction score
0
Ashe Shegon Jutro sam sie do tego przyzna jak dostanie w ryja ZOBACZYSZ
 

Evilsik

New member
Joined
Mar 7, 2014
Messages
11
Reaction score
0
Czy jak on sie przyzna ze sam dal mi te pokemony dostane undelate ?
 

Raissa

Administrator
Joined
Aug 31, 2011
Messages
7,613
Reaction score
31,501
Location
Poland.
Tylko, że tutaj są słowa, przeciwko słowom. Ash twerdzi, że mu podłożyłeś keyloggera, jesteście kolegami/kuzynami z reala, więc jest to wielce prawdopodobne.
Natomiast, kiedy zapytałam Cię, skąd te Pokemony, powiedziałeś, iż kupiłeś je za kilkaset HD. Sprawdziłam Twoje trade logi, a owe kilkaset HD okazały się jakimiś śmieciami, lootem z roślinnych Pokemonów.
W dalszym ciągu utrzymywałeś, w poprzednim temacie, iż pokemony zostały zakupione, a teraz zmieniłeś wersję, iż je Tobie oddał.
Jeżeli gracz, zgłasza mi, iż ktoś go hacknął, widząc po ip, że byłeś to Ty, po trade logach, że Pokemony i wszystkie jego rzeczy wziąłeś Ty, nasuwa się tylko jedno. Że raport był prawdiłowy, a gracz powiedział prawdę. Jeżeli Ash~ chciał przetrzymać Pokemony u Ciebie, w jakim celu dawał Ci pozostałe rzeczy, pokeballe itp?
Nie dostaniesz undelete i nie twórz kolejnych tematów.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top