What's new

Welcome!

duze eventy

olimek

Banned user
Joined
Jul 21, 2014
Messages
541
Reaction score
744
robie temat na duze eventy typu halloween zeby o nich porozmawiac przed i po, wspolnie oczekiwac na wydarzenia, a potem pochwalic sie nagroda.

Ja z srednich zrodel dowiedzialem sie ze nie bedzie zbierania pktow. Jak zapytalem sie czy mam przygotowac sobie nocnik na event do nal lifowania to odpwiedzieli mi "przygotuj". Wniosek jest taki ze bedzie trudny event dla was ale ja sobie poradze bo juz zainwestowalem w odpowiedni sprzet. Tez wiem jakie beda poki do wygrania i juz pewnie 78.2% ludzi tez wie. Nie napisze nazw pokow bo bynajmniej sa dziwne i z unowy i jeszcze inne ketos czy jakos tak. Smok 2-3 glowy, skorpion rozowy, duch dyniowy i i znicz ogniowy.

ja sie z wami podzielilem informacja bo jestem doswiadczonym graczem a jest wielu malo doswiadczonych i nowych graczy.
jesli cos wiecie i chcecie sie podzielic z tymi graczami co mniej wiedza to mozecie sie rozpisac w tym temacie.
 

huberto

Well-known member
Joined
Sep 14, 2012
Messages
1,276
Reaction score
4,639
Location
Poland
Event startuje w czwartek 29 października, wiem że nawet najinteligentniejszym może przytrafić się przeoczenie jakiejś informacji, rozumiem i wybaczam. Postanowiłem też poprawić to małe zaniedbanie z Twojej strony, nie trzeba dziękować.
 

matheo01q

New member
Joined
Aug 26, 2014
Messages
318
Reaction score
46
Event startuje w czwartek 29 października, wiem że nawet najinteligentniejszym może przytrafić się przeoczenie jakiejś informacji, rozumiem i wybaczam. Postanowiłem też poprawić to małe zaniedbanie z Twojej strony, nie trzeba dziękować.

dziekuje Ci Dzinksie za informacje ,szkoda ze czwartek a nie piatek start eventu ,ciezko bedzie byc obecnym,ale zobaczymy ,dal kazdego powodzenia!:)
 

olimek

Banned user
Joined
Jul 21, 2014
Messages
541
Reaction score
744
Event startuje w czwartek 29 października, wiem że nawet najinteligentniejszym może przytrafić się przeoczenie jakiejś informacji, rozumiem i wybaczam. Postanowiłem też poprawić to małe zaniedbanie z Twojej strony, nie trzeba dziękować.

a moze olimek jest na tyle inteligentny ze specjalnie daty nie podal zeby zaangazowac innych do dyskusji w tym temacie?
 

Gruby Mietek

New member
Joined
Aug 22, 2014
Messages
437
Reaction score
673
Location
Australia
Popełniłeś taki głupi błąd ale postanowiłem ci wybaczyć, nie każdy jest tak niedoświadczonym graczem jak ty.
 
Back
Top