What's new

Welcome!

Delete za darmo, bo gosciu tak se napisal

Status
Not open for further replies.

Roxx

New member
Joined
Nov 13, 2011
Messages
2
Reaction score
0
A wiec dostalem delete przez to, ze typek z 90 lvl (fifol) napisal mi ze ni gra na tym servie i dal mi swoje passy (bez pokow bez niczego), gram sobie gram na swoim koncie z 65 lvl nick roxx i jakis typek mi pisze straszac mnie banem, chcial zebym mu dal poki warte 4k hd bo jak nie to dostane bana, a wiec poszedlem spac wstaje rano a tu patrze delete. Dostalem nie slusznego delete poniewaz on sobie napisal ze to samo ip ma moje konto i jego, jak ja na jego konto tylko wszedlem zobaczyc je i nie gralem wgl. Nie bylo zadnych ssow, ani dowodow ze to ja, przeciez kazdy moze sobie tak zrobic poda komus passy z pustym kontem bez pokow, a potem napisze ze ta osoba go hacknela i bylo tam np.100 diamentow i same najlepsze poki + 10k hd i napisze nick gracza ktoremu podal te passy i on dostaje delete -.-
 

lordzio

New member
Joined
Apr 5, 2011
Messages
620
Reaction score
107
Location
Poland
jak to prawda to mysle ze dostalbys undeleta ale najlepiej napisz to po angielsku by nino,jano,alba to zobaczyli chyba ze koob to zobaczy
 

Lucaseq

New member
Joined
Oct 23, 2010
Messages
284
Reaction score
33
Dowodem na to, że wszedłeś na jego konto są IP logi postaci.
Widać musiał mieć jakieś ss i dowody. Ty też powinieneś mieć, żeby wybronić się z tej sytuacji bo IP logi niestety nie kłamią, a to, że sobie powiesz, że on Ci dał passy to każdy tak może sobie powiedzieć.
 

Cryla

New member
Joined
Jun 14, 2011
Messages
455
Reaction score
179
Location
Under Sparkymon bed
Tu sparawa jest nie jasna, ale jesli gosc spami juz ponad tydzien hack link z hallowenowym eventem i mu nic sie nie dzieje?
Czy tez gosc ktory hackowal na even kate - zhackowal ponad 50 kond 40+lvle....
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top