What's new

Welcome!

[Recovery] delete

Status
Not open for further replies.

Digidong Bizonek

New member
Joined
Sep 29, 2018
Messages
5
Reaction score
14
Location
Zielone Pastwiska na lewo od Saffron
Please Raissa don't delete my account. I will never ever be rude on chat again. Please don't throw to bin my all work on this server and all my lovely pokemons. I'm begin you, don't do it.

prosze Cie Raissa nie usuwaj mi konta, to wszystko co mam. Blagam Cie nie rob tego, juz nigdy wiecej nie bede nie mily. DOstalem nauczke i od dzis bede wzorowym i pomocnym graczem. Prosze Cie, wplace nawet jakis datek na wybrane przez Ciebie schronisko tylko nie zabieraj mi moich kochanych pokemonkow. Moj Lucario i Mr Mimus ktorych od pierwszej formy expilem. Blagam nie rob tego, okaz litosc. Wiem, ze masz w sobie dobro i nie pozbawisz mnie moich pokemonkow. Dostalem nauczke i pokornie blagam daj mi ostatnia szanse.

Pozdrawiam,
Kosmaty Bizonek


PS przysiegam, ze sie zmienie. Blagam daj mi szanse, blagam, blagam!!!!
 

Raissa

Administrator
Joined
Aug 31, 2011
Messages
7,612
Reaction score
31,481
Location
Poland.
Rejected. All your gameplay was limited to login -> open polish chat -> insult, flame, insult parents -> get muted/notated/banned over and over and I do not want to have such toxic people like you in this game.
ubAuMiP.png



You can start your game all over again, but if you will keep spreading toxicity I will delete every next account you create.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top