What's new

Welcome!

[BR Conflict] Konflikt z br, Br mają znajomych GMów oraz nieuczciwy ban.

Czechulsonek

New member
Joined
Feb 22, 2011
Messages
23
Reaction score
2
[BR Conflict] Konflikt z br, Br mają znajomych GMów oraz nieuczciwy ban.

Polska wersja:
Tak jak w temacie, niestety znalazło się pare osób co wykorzystuje swoje znajomości... Br okazały się bezlitosne i użyły swojego asa z rękawu i posłużyły się swoją znajomością z Game Masterem. Po nieuczciwym banie pare graczy już odeszło bo mi się zadeklarowały, że tak być nie może! Został zbanowany gracz Czechulson-pl, cytuje:"17:24 [GM] Atrad has taken the action "Banishment" against: czechulson-pl (Warnings: 1), with reason: "Offensive Statement", and comment: "you know why". Poza tym ze nic nie zrobił, a jeszcze br wbiły im się do zagrody i zaczęli ich blokować oraz wybijać po chamsku jak to na br przystało, dostał bana, z komentarzem "you know why". Za to, że za przeproszeniem "kurwa stał sobie i expił a tu nagle mu sie brazole wbiły?!?!". To jest nie uczciwe i nie dopuszczalne, żeby Gm, który ma pomagać a nie utrudniać innym grę, po prostu ją utrudniał, faworyzując przy tym inne nacje. Jeżeli GM'owi chodzi o to ze Czechulson napisał "fuck br" i za to dostał bana, to życzę powodzenia rozwojowi tej gry bo otrzymał od nich odpowiedź "fuck pl", nie ponosząc za to żadnych konsekwencji. Oto 2 screeny które udało się zrobić jego kumplowi, Suchemu który może poświadczyć, iż to co jest napisane jest prawdą, bo to jest jedyny świadek w tej sprawie. Tak wiec podsumowując: [GM] Atrad faworyzuje brazylijskich graczy.
imageshack.us/photo/my-images/51/bancu.jpg
imageshack.us/photo/my-images/832/beztytuuuan.jpg

PS:Angielskiej wersjii nie chce nam się pisać bo to jest najważniejsza informacja dla Polaków.


Kto jest z nami niech złoży swojego posta pod naszym.
 

Elderek

New member
Joined
Jul 6, 2011
Messages
1
Reaction score
0
Zgadzam się z tym ODBANUJCIE "Czechulson-pl" dostał bana za nic -.-
 

sivven1

New member
Joined
Jul 5, 2011
Messages
58
Reaction score
45
@up up i up zgadzam się z wami gm powinien być obustronny i dla Polaka i dla Brazylijczyka



Lemon End Nada
 

Czechulsonek

New member
Joined
Feb 22, 2011
Messages
23
Reaction score
2
Oczywiście to jest tylko gra, ale jestem pewny w 100 %, że w realnym życiu nie doszło by do takiej sytuacji, że ktoś ocenia/wybiera/trzyma z kimś lub pomaga mu tylko dlatego że faworyzuje daną nację itp. Dana osoba dostała pozycje Gm'a i się nie wywiązuje z obowiązków, mało tego narusza zasady użytkowania, wykorzystując swoje "moce GM'a" by udostępnić komuś Exp Place. Tak się nie robi, dla mnie to już jest "Kurestwo".
 

danixx

New member
Joined
Mar 15, 2011
Messages
2,643
Reaction score
1,253
Location
Ireland.
GM's are gm's and the rule reads, write in english mothafucka
 

Czechulsonek

New member
Joined
Feb 22, 2011
Messages
23
Reaction score
2
Shut up, and leave that site, because it's not your buisness. By the way respect other people because everyone can be strong by computer.

@EDIT

Next time learn some english before u post.
 
Last edited:

Monkey

New member
Joined
Dec 4, 2010
Messages
1,249
Reaction score
551
Shut up, and leave that site, because it's not your buisness. By the way respect other people because everyone can be strong by computer.

@EDIT

Next time learn some english before u post.
Learn english YOU
Next time post in english, this is not polish or brazilian board.
 

Hipek

New member
Joined
Jan 1, 2011
Messages
1,676
Reaction score
802
Location
Poland, Elbląg
I think he should be ub... but more important is bad behavior of gm. ;x
Br players insult me a lot times but... nobody punish them. PL player insult 1 time and ban...?

@Polacy
Nie przynoście wstydu i wysilcie się na jakieś posty po angielsku... aby każdy zrozumiał. Myślicie, że łamiąc zasady coś wskóracie?
 

danixx

New member
Joined
Mar 15, 2011
Messages
2,643
Reaction score
1,253
Location
Ireland.
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Im with Hipek :D
Shut up, and leave that site, because it's not your buisness. By the way respect other people because everyone can be strong by computer.

@EDIT

Next time learn some english before u post.

Huasuashaushaushaushau , and there is the guy who uses google translate ;]
 

Czechulsonek

New member
Joined
Feb 22, 2011
Messages
23
Reaction score
2
Hahahah google translate? Crazy naab ;/ Popieram up zal mi ich bo przez te "pindy" mam bana...Juiz nie znasz sytuacji to sie nie wpier.....

@EDIT

Poza tym zwróć uwagę o której godzinie napisałem "Fuck br" i o której godzinie dostałem bana.
 
Last edited:

Czechulsonek

New member
Joined
Feb 22, 2011
Messages
23
Reaction score
2
Tak dokładnie 2 minuty po tym jak napisałem. Zaraz mnie odbanują i następnym razem dam im ignore, bo widzę, że z tych poków robi się RL Tibia.
 
Back
Top