Welcome!

Search results

  1. Z

    Beta testy

    powinnien byc wiekszy exp gdyz szybciej bys poszedl na inne poki i zobaczyl czy bugow niema a lapanie etz powwino byc lepsze bo moze sie okazac ze jaden kokemon saie lapie ale niemoze wysc z poka (zdaza sie) albo kupywanie plywanie , latanie sprawdzic to trzeba dlatego mówkie odrazu zeby tak bylo
  2. Z

    @pokemon exp

    pokemon good exp is 3-4
  3. Z

    Kiedy to nadejdzie

    to i to mi sie podoba ale prosze ?eby poinformowac o beta testach 2 dni jakos ta przed
  4. Z

    Kiedy to nadejdzie

    No dobra ale od paru dni niema zadnej informacji a jak przeczytalem to chyba juz okolo 15 kwietnia beda beta testy
  5. Z

    Kiedy to nadejdzie

    Je?li Jaki? Admin B?dzie wiedzie? kiedy b?da beta testy niech tu napisze ( prosz? ?eby nikt inny tu nie pisa? chyba ?e kto? co? wie )
  6. Z

    Favorite 3 Poke?!?!

    Onix Charmeleon Alakazam
  7. Z

    Working on spells

    transform (spell) = evolution pokemon??
  8. Z

    Working on spells

    wow nice job
  9. Z

    Beta Testy

    nie patrze na b??dy mam MOZILE i mi si? podkre?la nie moja wina ze mam dysortografie
  10. Z

    Beta Testy

    co dzin siedze po 3-5 h na forum czyatm i ciagle otswiezam bo niemam jzu cos czytac :lol: xD bardzo chcem zeby powstal ten projekt bo te brazylijskie to najwieksze gówno
  11. Z

    Ryby :D

    podoba mi sie to bo low lvl nie maja kasy na badziewie ( karme)
  12. Z

    Select one of this options [Domain Name]

    http://www.worldofpokemons.com
  13. Z

    Beta Testy

    czemu to zalezy od postow zeby wejsc na beta testy ?? jak zrozumialem ?
  14. Z

    Pokemony

    Moze tam zeby latanie i plywanie dla dacc a jezdzenie na pokach facc
  15. Z

    Beta Testy

    Jak kto? b?dzie wiedzia? kiedy b?d? beta testy niech tu napisz i czy ju? jest zamkni?ta lista czy nie Jak co? to niech GM Polski zapisuje sobie tych polaków którzy b?d? chcieli by? beta testerami
  16. Z

    Pokemony

    Koob jesli bedziesz dokladnie wiedzial Beda kiedy plis Testy beta napisz mo?na, sie jakos zapisac Na hasla? Zapora ogniowa I Na jakies dstaniemy beta testach lepsze pokemony exp Bedzie Wi?kszy zrobi? wszystkiego porownania (bo powinno byc zeby kazdy mugl isc i JAK odkryje exp tam jakies Si...
  17. Z

    Pokemony

    Koob Ile b?d? trwa?y beta testy??
  18. Z

    Karczma?? ;d

    Imi? : Bartek Wiek : 15 Cel : chcia?bym z?apa? Chalizarda Venusaura Golduca Pigeota Paichu Magnetrona Onixa Ponyte i Starmine
  19. Z

    Pokemony

    ale mi oto chcodzilo ze po wbicu wystarczajacego lvl poemona sie on ewolluuje czyli takie trening tak ajk bylo naprawde
  20. Z

    Pokemony

    NIech lejpeij 1 formy sie bez kamienia zamianiaja w 2 a 2 w3 z uzyciem kamienia ewolucji
Back
Top