What's new

Welcome!

Takashi, ten 'jedyny'.

Status
Not open for further replies.

Gnom

Well-known member
Joined
Sep 13, 2011
Messages
1,065
Reaction score
361
Location
Poland, Gdynia
Temat bezsensowny, dla ludzi szukających sensacji.
Chłopak popełnił jeden z błędów, jakie robimy codziennie.
Napinanie się z tego powodu na forum jest niepoważne.
Zakładanie wątku bez konkretnej tezy, a oczerniającego daną osobę jest nielogiczne... i po prostu dziecinne...
 

Matt.v2

New member
Joined
Nov 20, 2011
Messages
38
Reaction score
3
Ta sprawa ciągnie się od kilku dni, najpierw do mnie wyskoczyłeś z tym, że Takashi kradnie sprite'y, a teraz do niego… owszem, nie powinien ci za coś takiego dać mute – przyznaję; jednak nie każdy jest tak cierpliwy jak ja. Powinieneś pomyśleć troszkę o tym jak on się poczuł jak 2 dni jechałeś po tym, że jego prace nie są jego.

Poruszone zostało to tylko i wyłącznie wczoraj wieczorem, a nie 'jechałem' po nim tylko dlatego, ale głównie chodziło mi o to, że podpisuje się On pod nie swoimi 'pracami', lub jak kto woli, 'przywłaszcza' sobie wszystkie zasługi.
 

Cryla

New member
Joined
Jun 14, 2011
Messages
455
Reaction score
179
Location
Under Sparkymon bed
KTo powiedzial ze takashi zrobil od 0 sprite pokow?
To nie sa te same co na ds, jesli ci sie nie podoba nie graj i daj spokuj spolecznosci pa.
Gdyby ktos napisal dobra to nie twoje sprite to ok, ale to trwalo 2h+, laciny bylo przy tym co nie miara.
 

Matt.v2

New member
Joined
Nov 20, 2011
Messages
38
Reaction score
3
KTo powiedzial ze takashi zrobil od 0 sprite pokow?
To nie sa te same co na ds, jesli ci sie nie podoba nie graj i daj spokuj spolecznosci pa.
Gdyby ktos napisal dobra to nie twoje sprite to ok, ale to trwalo 2h+, laciny bylo przy tym co nie miara.

ok, dam 'spokuj' społecznosci PA, ale o ile dobrze mi wiadomo, nie wliczasz się w nią tylko TY.
 

Banbuross

New member
Joined
Oct 27, 2011
Messages
73
Reaction score
8
nie bylo mnie przy tym, ale czepiles sie o byle gowno. jak inni mowia nie jestes bez winy. nie potrzebny nam taki "gosc" jak ty, ktory rzuca sie na wszystkich po zaczeciu gry <lol>
 

Matt.v2

New member
Joined
Nov 20, 2011
Messages
38
Reaction score
3
nie bylo mnie przy tym, ale czepiles sie o byle gowno. jak inni mowia nie jestes bez winy. nie potrzebny nam taki "gosc" jak ty, ktory rzuca sie na wszystkich po zaczeciu gry <lol>

Wybacz mi doświadczony graczu PA, ale gre tutaj zacząłem już od Beta-Testów. Nie gram po to, aby byc 'wam' potrzebny. Zupełnie nie wiem co mam rozumiec poprzez twoje pojecie 'nam'.
 

Gnom

Well-known member
Joined
Sep 13, 2011
Messages
1,065
Reaction score
361
Location
Poland, Gdynia
Proszę, ogarnijcie się już.
To dyskusje bez sensu, a zawalają forum... Jak chcecie się kłócić to z chęcią popatrzę na Polish-Chat.
 

komar22

New member
Joined
Feb 22, 2011
Messages
764
Reaction score
91
Location
Poland
Dobra Natt skoncz.Ty reprezentujesz swoj poziom-pauczem.A ty kafelek najpierw pomysl kto kim jest a potem pisz.Dostalem muta na 2h kazdym noobem koniec.A Takashi to BO... ktory nawet nie czytal regulaminu.

Dla wiadomosci Suzue here...
 
Last edited:

Hipek

New member
Joined
Jan 1, 2011
Messages
1,676
Reaction score
802
Location
Poland, Elbląg
@Matt, nie wiem dokładnie ile czasu to już trwa, jednak mówię, że w przeciągu godziny jak byłem online około połowę czasu narzekałeś, że to nie prace Takashiego.

Przyznaję, ban na pisanie był bezpodstawny… to nie podlega wątpliwości, jednak każdemu czasem mogą puścić nerwy – przyznał, że wzorował się na tej stronie, a ty dalej nie chciałeś przestać. Poza tym samo to, że te 3 pokemony są stamtąd nie przekreśla wszystkich jego pozostałych prac – nigdzie wcześniej nie widziałem plecaków-pokemonów, których autorem niewątpliwie jest Takashi. Podobnie z wieloma „itemami”, które już są w grze – na innych serwerach ich niema.

Co do waszej „mini-wojny”… rozumiem wasze oburzenie, ale czy naprawdę nie widzicie waszych dziecinnych tekstów? Przeczytajcie to jeszcze raz na spokojnie i pomyślcie „czy naprawdę warto się tak poniżać”? Pokazujecie swoją dziecinną stronę, nie, może nie „dziecinną” – że tak powiem „nieogarniętą”.

@Gnom
Jeśli to byłby „codzienny błąd” to oznaczałoby, że Takashi nie nadaje się na pozycję, którą piastuje, a wierzę, że tak nie jest – to jego pierwsza wpadka i myślę, że należałoby ją wybaczyć. Poza tym zakładanie tematu jest jak najbardziej na miejscu – tutor może być dobry lub zły i tych „złych” należy się pozbyć.

ps.
Jeśli tego typu sytuacje się w przyszłości powtórzą możecie pisać do mnie (oczywiście po okazaniu zdjęcia lub czegokolwiek, co potwierdzi, że to bezpodstawne), abym anulował „karę”.
 

Blackben

New member
Joined
Nov 20, 2011
Messages
27
Reaction score
1
Myślę, że temat już zamknięty, Juiz (love u <3 - remember) na szczęście zgasił 'fajer' i wszystko wyjaśnione. Dobranoc.
See ya in da game, peace & respect misiaki.

//Okay, I love u too Matt. <3
 
Last edited:

Gnom

Well-known member
Joined
Sep 13, 2011
Messages
1,065
Reaction score
361
Location
Poland, Gdynia
Temat bezsensowny, dla ludzi szukających sensacji.
Chłopak popełnił jeden z błędów, jakie robimy codziennie.
Napinanie się z tego powodu na forum jest niepoważne.
Zakładanie wątku bez konkretnej tezy, a oczerniającego daną osobę jest nielogiczne... i po prostu dziecinne...

Nie napisałem że popełnia je codziennie.
Podałem jedynie przykład NASZYCH (Graczy) Błędów. Mam na myśli błahe sprawy ;)
"...jakie robimy codziennie."
 

Kpzkamil

New member
Joined
Nov 21, 2011
Messages
46
Reaction score
16
Location
Fairyland
Powinno się ganić Takashiego za te skopiowane sprite'y bo jak nintendo się przyczepi do nich to pa pa Padventures...
 

Moj mistrz

Well-known member
Joined
Mar 26, 2010
Messages
507
Reaction score
830
Location
Poland
Siemaneczko ;)
Pragnę wam dziś przedstawic piękno i blask Takashiego, a jego fanów na starcie odsyłam - Tu. Nie mam zamiaru tutaj nikogo hejtowac, lecz uświadomic tej 'ambitniejszej' spolecznosci graczy PA, któż to jest Takashi.

Pierwsze wrażenie i myśl?
Człowiek nie zastąpiony, o nadprzyrodzonych umiejętnościach. Tutor, którego pewnie za nic nie dostał (nie ingeruje w to). Lecz zastanawia mnie jedno, czy jest to człowiek, którego należy traktowac powaznie? :D

Zapraszam do lektury

http://imageshack.us/g/38/takashi1.jpg/


Zirytował mnie fakt, że dostałem mute, za nic, a tak raczej Tutor nie postępuje? :)
Zrozumiałbym jeżeli byłby to mute tylko na polish-chat, ale najwyraźniej nerwy Takashiego doprowadziły do tego, że zmutował mnie w całej grze, co dawało 100 minut 'wolnego' czasu od gry. Pragnę Ci podziekowac Takashi i z tego miejsca chcę Ci powiedziec, że nie zostawie tak tego, bez zgłoszenia tej sprawy do administracji ;)

Coś od Blackvonben'a

http://imageshack.us/photo/my-images/339/roznica.png/


Regards ;*
Dałem Ci mute i to był powód, żeby zakładać durny temat na forum? Wiesz za co Ci go dałem ? Za to, że mnie oczerniasz.. napisałem przecież, że spritów pokemonów nie robiłem od 0, ale Ty dalej musiałeś dokładać do pieca.. w końcu coś we mnie pękło i dałem Ci wakacje od irytowania mnie i innych na 100 minut. Co do spritów, to owszem korzystałem ze strony Spriters Resource, ale tam są tak zwane 'sheets' czyli strony z każdym ruchem pokemona, a wg mnie sprite to nie tylko obrazki, to zrobienie każdego osobnego ruchu pokemona/npc/potworka do obrazka BMP 32x32 pixele. Używając tych obrazków nie przypisuje sobie creditsów odnośnie 'sheets', a jedynie za włożenie w to własnej pracy.. czyli zrobienie obrazków do 32x32 i powiększanie ich jeżeli jest taka potrzeba. Tak więc, jeżeli masz zamiar dalej mi jechać na ten temat, to licz się z tym że będę Cię ignorować, już nie będę dawać Ci mute, bo nie warto.

Jeżeli to przeczytałeś i wziąłeś sobie do serca to miło mi.
I proszę zamknąć ten temat, gdyż Panowie wyrazili swoje zdanie na mój temat, ja wyraziłem swoje i jest OK.
Do zobaczenia w grze.
 

Hipek

New member
Joined
Jan 1, 2011
Messages
1,676
Reaction score
802
Location
Poland, Elbląg
Zamykam temat skoro wszystko jest wyjaśnione – w przeciwnym wypadku proszę o napisanie prywatnej wiadomości.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top