What's new

Welcome!

Takashi, ten 'jedyny'.

Status
Not open for further replies.

Matt.v2

New member
Joined
Nov 20, 2011
Messages
38
Reaction score
3
Siemaneczko ;)
Pragnę wam dziś przedstawic piękno i blask Takashiego, a jego fanów na starcie odsyłam - Tu. Nie mam zamiaru tutaj nikogo hejtowac, lecz uświadomic tej 'ambitniejszej' spolecznosci graczy PA, któż to jest Takashi.

Pierwsze wrażenie i myśl?
Człowiek nie zastąpiony, o nadprzyrodzonych umiejętnościach. Tutor, którego pewnie za nic nie dostał (nie ingeruje w to). Lecz zastanawia mnie jedno, czy jest to człowiek, którego należy traktowac powaznie? :D

Zapraszam do lektury

http://imageshack.us/g/38/takashi1.jpg/


Zirytował mnie fakt, że dostałem mute, za nic, a tak raczej Tutor nie postępuje? :)
Zrozumiałbym jeżeli byłby to mute tylko na polish-chat, ale najwyraźniej nerwy Takashiego doprowadziły do tego, że zmutował mnie w całej grze, co dawało 100 minut 'wolnego' czasu od gry. Pragnę Ci podziekowac Takashi i z tego miejsca chcę Ci powiedziec, że nie zostawie tak tego, bez zgłoszenia tej sprawy do administracji ;)

Coś od Blackvonben'a

http://imageshack.us/photo/my-images/339/roznica.png/


Regards ;*
 

Matt.v2

New member
Joined
Nov 20, 2011
Messages
38
Reaction score
3
@UP
i specially do this in polish forum, for others. A complain i do in english ofc.
 

Matelus

Stupid at math
Joined
Apr 27, 2011
Messages
1,431
Reaction score
1,207
Location
Darkness
Nie chcę się jakoś 'wtrącać', ani nic, ale wg. mnie najwyraźniej Takashi miał powód żeby dać Ci mute'a. To tylko moje zdanie. Co do spritów to co za różnica czy ściągnął ich kilka, sami wiecie ile ich zrobił sam...
Poza tym wg. mnie oryginalne sprity poków z Poke Mystery Dungeon są najlepsze :)
 
Last edited:

Matt.v2

New member
Joined
Nov 20, 2011
Messages
38
Reaction score
3
Nie chcę się jakoś 'wtrącać', ani nic, ale wg. mnie najwyraźniej Takashi miał powód żeby dać Ci mute'a. To tylko moje zdanie. Co do spritów to co za różnica czy ściągnął ich kilka, sami wiecie ile ich zrobił sam...

powód, powodem - jest tutorem rozumiem, że sam może ustalic powód, z jakiego daje mi muta, to jedna rzecz. Nawet gdyby, to wątpie, żeby miał prawo dawac mi 'global' muta, bo nie wiem czy naruszyłem jakis punkt regulaminu, albo coś.

'global' mute, wiąże się z tym, że nie moge robic praktycznie NIC w grze, włącznie z przywoływaniem poka.
 

Nynekk

New member
Joined
Nov 8, 2011
Messages
65
Reaction score
3
Suzue on wysyłał wszystkim na Polish-Chat jak go wyzywałeś na priv więc miał powód żeby ci dać global mute
 
Last edited:

Matt.v2

New member
Joined
Nov 20, 2011
Messages
38
Reaction score
3
Suzue on wysyłał wszystkim na Polish-Chat jak go wyzywałeś na priv więc miał powód żeby ci dać global mute :)

Nie wiem czy ogarniasz temat, ale nie jestem Suzue?

popatrz z innej strony miales czas na nauke i odejscie od kompa ^^

Mówi mi to człowiek, którego widze non-stop online. Twoje życie prywatne na pewno jest pełne rozrywki i pewnie masz dziewczyne.
 

Kafelek

New member
Joined
Dec 28, 2010
Messages
5
Reaction score
0
Location
Poland
Popieram, mute słusznie dostałeś, powinien być ban za to jak zacząłeś go wyzywać z noob charów, wszystko każdy widział, bo kopiował to na chata...
Żałosny jesteś ziomek ;D
Ajj, szkoda że bana nie dostałeś, bo nie ma takich uprawnień :D
 

Matt.v2

New member
Joined
Nov 20, 2011
Messages
38
Reaction score
3
Widzę, że połowa z was nie ogarnia tematu.

Natt, to ja

Suzue, to Suzue, nie ingeruje w to co On robi i czym reprezentuje swój poziom.

Połowa z was myli dwie różne sprawy ;)
 

mysta23

New member
Joined
Jun 23, 2011
Messages
33
Reaction score
2
Location
Poland
ludzie czy wy jestescie tacy tepi ?? wyzywal go po GLOBAL MUTE a nie przed.. zal mi niektórych ;) a ciebie popieram cisnij go ;p za free na global ? ha.. mogl aby dac na polish.
 

Matt.v2

New member
Joined
Nov 20, 2011
Messages
38
Reaction score
3
Nikogo nie wyzywałem, aż tak nisko nie upadłem. To co robił Suzue, to już na prawdę jego sprawa. Ja tylko mówie, że nie wiem z jakiego powodu dostałem global mute. Tylko dlatego, że podważyłem jego zdanie na temat jego spritów? Żałosne, zresztą jak cały Takashi :)
 

Nynekk

New member
Joined
Nov 8, 2011
Messages
65
Reaction score
3
Przyznaję Matt to nie suzue.
 
Last edited:

Matt.v2

New member
Joined
Nov 20, 2011
Messages
38
Reaction score
3
Bo gdybyś był to wiedziałbyś że Matt = Suzue :)

ZNISZCZYLES SYSTEM, totalnie :D
Jak grochem o ściane. Ale tak to już jest jak ta mniej ambitna czesc 'spoleczenstwa' podpiera sie na argumencie, że Takashi to Tutor.

A no i przedstaw swoje dowody na temat tego, że NIBY według Ciebie 'Matt = Suzue'.
 

Cryla

New member
Joined
Jun 14, 2011
Messages
455
Reaction score
179
Location
Under Sparkymon bed
Pzdr, jesli takashi straci tuta bedzie to bodziec do zakonczenia gry, a to "matta" sam prowokuje, a potem sie dziwi.
Nawet prawdziwy stoik, ma swoje granice, a takashi ma je bardzo daleko.
 

Matt.v2

New member
Joined
Nov 20, 2011
Messages
38
Reaction score
3
Pzdr, jesli takashi straci tuta bedzie to bodziec do zakonczenia gry, a to "matta" sam prowokuje, a potem sie dziwi.
Nawet prawdziwy stoik, ma swoje granice, a takashi ma je bardzo daleko.

Jak dla mnie, możesz nawet wskoczyc za nim w ogień, bo straci tutora :D
Żałosne :D
 

Hipek

New member
Joined
Jan 1, 2011
Messages
1,676
Reaction score
802
Location
Poland, Elbląg
Ta sprawa ciągnie się od kilku dni, najpierw do mnie wyskoczyłeś z tym, że Takashi kradnie sprite'y, a teraz do niego… owszem, nie powinien ci za coś takiego dać mute – przyznaję; jednak nie każdy jest tak cierpliwy jak ja. Powinieneś pomyśleć troszkę o tym jak on się poczuł jak 2 dni jechałeś po tym, że jego prace nie są jego.
 

Blackben

New member
Joined
Nov 20, 2011
Messages
27
Reaction score
1
Koledzy i misie drogie, czy wy naprawdę jesteście tacy tępi, żeby tak to odbierać? Global mute za kulturalne wypowiedzenie własnego zdania? Sorry, ale myślę, że nawet nie należał mu się zwykły mute.

Czyli podsumujmy, jeśli ktoś by napisał: "O wielki Takashi, czy mogę kąpać się w twojej epickości?" - oczywiście nieironicznie, ot tak jako komplement, dostał by mute? Krytyka jest antonimem komplementu, obie te rzeczy gdy są wypowiedziane kulturalnie, nie podlegają komentowaniu. Oczywiście można skrytykować krytykę, ale czy GLOBAL MUTE jest krytyką, czy karą?

Oczywiście wiem, że Takashi jest ranga wyżej od zwykłego usera i wiem, że wszyscy* będą go bronić i lizać mu tylnią część ciała.

*Jeśli ktoś ma "coś" w swojej głowie, lub jest powyżej określonego wieku, zrozumie i ogarnie sprawę, mam nadzieję inaczej.

Pozdrawiam was misiaki, a Ciebie szczególnie nie-przyjmujący krytyki Takashi (I love u <3)
Black.


@Up: Dla Ciebie respect & peace.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top