What's new

Welcome!

Leroy

Xaned

New member
Joined
Oct 26, 2011
Messages
27
Reaction score
0
Gracz o nicku Leroy poprostu mnie lekko obrażał( na ssie tego nie widać ) , zhejtował moją matke/ojca( po tym moja cierpliwosc sie skończyła i zrobiłem ss'a ) . załaczam ss'a - proszę o interwencję osób wyższych.


http://4.imgland.net/NGszGw.jpg


+dodam w temacie, że może nie bolało by mnie to tak mocno, gdyby nie to że juz od 6 lat wychowuje się bez ojca.
 
Last edited:

Raissa

Administrator
Joined
Aug 31, 2011
Messages
7,613
Reaction score
31,501
Location
Poland.
Uważam, że to zwykłe, tzw "odbijanie piłeczki", które niekoniecznie zasługuje na karę, owszem, włączanie rodziców nie jest nigdy na miejscu, ale to świadczy tylko o poziomie rozmówcy, a na screenie również ewidentnie widać, że sam go do tego podsycasz tekstem "czekam na hejt". Myślę, że wspominanie o tym, że wychowujesz się bez taty od 6 lat nie jest potrzebne, nie ma to większego znaczenia, tudzież nie sprawi, żd Leroy dostanie dłuższego bana bądź delete, każdy ma jakieś problemy i nie powinieneś się na to powoływać, dodam jeszcze, że Ty również zacząłeś wspominać o rodzicach "przejmujecie się jak bym nwm co, jak bym wam matkę zabił" <- to również mogłoby kogoś urazić, choć dla większości może w tym tekście nie być nic takiego.
 

Wycich

Banned user
Joined
May 14, 2012
Messages
1,124
Reaction score
1,018
Location
Poland <3
Rozumiem twój ból, olej dzieciaka i tyle.

+ dodam, że ty też nie jestes bez winy. Skarżysz się nie wiem na co.
 
Last edited:

emesh

New member
Joined
Apr 26, 2011
Messages
1,236
Reaction score
1,938
Location
London
Dobrze wiesz ze na pw moze sobie pisac co chce, masz ignore od tego.
Temat walkowany milion razy...
 

Xaned

New member
Joined
Oct 26, 2011
Messages
27
Reaction score
0
Wiem , że jest opcja ignore, no ale bez przesady żeby typ sobie BEZKARNIE jeździł po kogoś rodzinie. Moje zdanie to była tylko przenośnia jak ludzie zachowują się na moje zachowanie.


news z ostatniej chwili: kolejna dawka obrazy

http://3.imgland.net/byfdqt.jpg
 
Last edited:

Wycich

Banned user
Joined
May 14, 2012
Messages
1,124
Reaction score
1,018
Location
Poland <3
Prawie dostałem zawału gdy czytałem takie okropne wyzwiska i wulgaryzmy... ignore.
 

Lucaseq

New member
Joined
Oct 23, 2010
Messages
284
Reaction score
33
Hipokryto z takimi tematami to możesz się poskarżyć dla rodziców.
Prowokujesz ludzi, a potem płacz że Cie wyzywają...
 

Dominato

Banned user
Joined
Jul 12, 2012
Messages
698
Reaction score
589
Location
Saffron
Xaned, za takie coś nie możemy ukarać Leroya, jeśli ten gracz przeszkadza ci w grze, wyzywa cie na pw możesz za to mu dać ignore.
Jeśli takie zdarzenia maja miejsce na polish chat to może on dostać maksymalnie mute jeśli używa przekleństw bądź jego wypowiedzi zakłócają spokój polish chatu.
 

Xaned

New member
Joined
Oct 26, 2011
Messages
27
Reaction score
0
to zapytam tak, dlaczego nie dostał muta, jak w tym czasie było dostępnych 2 czy nawet 3 tutorów na PL chacie ?

dziękuje , do widzenia - temat mozna zamknac, wynika z tego to ze tez kazdego na prawo i lewo będę mógł obrażać :)
 

Wycich

Banned user
Joined
May 14, 2012
Messages
1,124
Reaction score
1,018
Location
Poland <3
to zapytam tak, dlaczego nie dostał muta, jak w tym czasie było dostępnych 2 czy nawet 3 tutorów na PL chacie ?

dziękuje , do widzenia - temat mozna zamknac, wynika z tego to ze tez kazdego na prawo i lewo będę mógł obrażać :)
Twoja sprawa, nie chwal sie tak.
 
Back
Top