What's new

Welcome!

Jakie poki sie szybko lapie by zdobyc 30 Catch

querton

New member
Joined
Jul 13, 2011
Messages
32
Reaction score
0
Witam chciałbym się dowiedziec jakie poki się bardzo szybko łapie nie tracąc zbyt dużo pokebali by zdobyć Catch 30 aktualnie mam 12
Pokemons caught: Caterpie, Metapod, Pidgey, Oddish, Paras, Poliwag, Bellsprout, Geodude, Krabby, Horsea, Goldeen, Magikarp.
Planuje złapać weedle,kakune i ratate gdyż to też szybko sie łapie to będzie 15 i jakie jeszcze poki łapać?
 

emesh

New member
Joined
Apr 26, 2011
Messages
1,236
Reaction score
1,938
Location
London
Caterpie, Weedle, Kakuna, Pidgey, Pidgeotto, Rattata, Spearow, Ekans, Sandshrew, Nidoranf, Nidoranm, Clefairy, Jigglypuff, Zubat, Oddish, Paras, Diglett, Meowth,, Mankey, Poliwag, Poliwhirl, Abra, Machop, Bellsprout, Tentacool, Geodude, Ponyta, Magnemite, Doduo, Seel, Grimer, Shellder, Gastly, Krabby, Voltorb, Exeggcute, Koffing, Horsea, Goldeen, Staryu, Magikarp.


Te są w miarę łatwe do złapania.
 

querton

New member
Joined
Jul 13, 2011
Messages
32
Reaction score
0
dzieki a gdzie znajde
staryu,exe i seela na faccu?
 

emesh

New member
Joined
Apr 26, 2011
Messages
1,236
Reaction score
1,938
Location
London
Exe znajdziesz na Saffari. Staryu jest na facc ale bez surf/dive nie dojdziesz. Seel tylko dacc.
 

danixx

New member
Joined
Mar 15, 2011
Messages
2,643
Reaction score
1,253
Location
Ireland.
Emesh, staryu jest bez DACCA. Wystarczy isc do fuchsi i potem >\/, koniecznie nie isc przez bagna.
 

querton

New member
Joined
Jul 13, 2011
Messages
32
Reaction score
0
Pytanko wiesz moze gdzie na safari sa vulpixy i exe?? z gory thx
wiem gdzie jest elektrownia gdzie sa abry mr mime nidokingi queeny ale szukam exe i vulpixow.
 

emesh

New member
Joined
Apr 26, 2011
Messages
1,236
Reaction score
1,938
Location
London
Exe jest przy wejściu na Taurosy, a Vulpix to nie wiem - całego nie zwiedzałem :p
 

emesh

New member
Joined
Apr 26, 2011
Messages
1,236
Reaction score
1,938
Location
London
Wchodzisz od głównego wejścia.
Po ścieżce, góra, za płotkiem w lewo, po schodach do góry i ścieżką cały czas w lewo.
 
Back
Top