What's new

Welcome!

Gdzie expić jakie polecacie pokemony??

querton

New member
Joined
Jul 13, 2011
Messages
32
Reaction score
0
Lvl:21
Pokemony:
Digglet 10
NidoranM 8
NidoranF 10
Gloom 21 (poczatkowy pokemon)
Bellsprout 11
Geodude 15
Krabby 16
Pidgey 13
Paras 12
Poliwag 8

Chce wiedzieć gdzie expić jakie dokupić poki(jeżeli mam dobre to ok bo kasy to mam mało),jakie złapać co wywalić.
 

Kunas

New member
Joined
Jul 3, 2011
Messages
122
Reaction score
32
Popieram, sprzedaj all poki a jak sie nie da to wywal a potem pomyśl czy expić bellsprouta czy jednak wolisz kupic bulbazaura.
 

querton

New member
Joined
Jul 13, 2011
Messages
32
Reaction score
0
Zastanawiam się nad łapaniem gastliego bardzo łatwo go pokonać gloomem i czy to jest opłacalne bo widze że jest dość dobry. (jeżeli tak to w ile ok gb go złapie)
za ile kupie ok 20 bulb i charmander?
Zrobiłem tak jak mówiliśćie mój skład to
Gloom 21,Geodude 18,Pidgey 16,Krabby 16,Nidoranm 11,Bellsprout 17 reszta sprzedana i te poki będe rozwijał.
 

Sabaka

New member
Joined
Jun 14, 2011
Messages
42
Reaction score
0
Gastlego możesz spróbowac złapac i wyexpic go na hantera na mankeyach w viridian,nidorana wyzuc krabbego sprzedaj,
Geodude mozesz expic na ponytach do golema polecam golema przyda sie do wszystkiego,bellasprouta wyexp sobie na victreebela albo kup bulbazaura i go sobie exp na wodzie.glooma narazie zostaw a pozniej sprzedaj.
Mozesz sobie dokupic charmandera(roslinne),abre(mankeye),clefairy (woda)mam nawet do sprzedania clefairy.W nawiasie to na czy danego poka expic.
 

querton

New member
Joined
Jul 13, 2011
Messages
32
Reaction score
0
Sabaka dzięki pomogłeś bardzo ale glooma nie sprzedam bo to moj poczatkowy pokemon jest.
a ty radziłbyś mi jakiego poka pierw kupić z tych wymienionych posiadam 57 hd clefairy charmandera bulba czy abre?
 

Raviy

Member
Joined
Jun 14, 2011
Messages
142
Reaction score
17
Location
Poland
Kup Bulbazaura, następnie zbierając pieniądze na wodzie, na około 25-30lvl kup Clefable.
 
Back
Top