What's new

Welcome!

emaile i interia.pl

Mastersgame

New member
Joined
Jan 31, 2012
Messages
8
Reaction score
0
Location
Chorzow, Poland
Mam pocztę w interia.pl i od tygodnia próbuje przypomnieć sobie hasło do PA. Po wielu nieudanych próbach postanowiłem, że spróbuję opcji o zresetowaniu i wysłaniu mojego hasła na email. Przez parę dni nic nie doszło a ja jestem z tego powodu w lekkim letargu :( Najgorsze jest to, że nawet jesli przypomnę sobie hasło to będzie ono złe bo zostało zresetowane a nie liczę na to, że email dojdzie kiedykolwiek na moją pocztę bo najprawdopodobniej dojdzie kiedy moja postać zostanię już usunięta z powodu długiego okresu bez logowania się na nią. Chciałem prosić wszystkich, którzą moga mi jakkolwiek pomóc w tej sprawie. Za wszelkie informacje będzie wdzięczny i proszę o jaknajszybszą pomoc. Złe jest również to, że chyba nie jestem jedyną osobą której się to dzieje więc przydałoby się coś z tym zrobić bo wielu ludzi ma pocztę w interii, i z wielu gier hasło i linki aktywacyjne dochodzą po conajwyżej 24h. Jesze raz błagam o pomoc i za wszelkie informacje mogące mi pomóc.

Z góry dziekuje i przepraszam za wszelkie słowa które mogły kogoś urazić (jeśli tak się stalo to zapewne nie o to mi chodziło ;))
Proszę o jak najszybszą pomoc.
 

Mietek

New member
Joined
Apr 7, 2011
Messages
21
Reaction score
0
Nie tylko ty tak masz, to jest denerwujące. Rozmawiałem z paroma osobami i dowiedziałem się że oni nic na to nie mogą poradzić. Co do usunięcia postaci to się nie martw. Ja na swoją już prawie rok nie wchodziłem i jeszcze nie usunęli.
Pozdrawiam
 

Hipek

New member
Joined
Jan 1, 2011
Messages
1,676
Reaction score
802
Location
Poland, Elbląg
Wraz z Miłosna Julią z PAdventures.pl próbujemy rozwiązać ten problem, jednakże Interia odpisała nam wyłącznie na pierwsze maile… późniejsze zignorowała. (Późniejsze = takie, które miały rozwiązać problem.)
Jeśli chodzi o twoje hasło. Hasło zmienia się dopiero po wejściu w link z wiadomości – wciąż masz takie samo.
 

Mastersgame

New member
Joined
Jan 31, 2012
Messages
8
Reaction score
0
Location
Chorzow, Poland
Dziękuje wam bardzo za te informacje. W takim razie mam nadzieję, że uda mi się przypomnieć to hasło :) (w każdym razie fajnie by było ;)) Jeśli coś się zmieni lub ktoś będzie mógł mi pomóc to proszę o dalsze informacje

P.S
Niewiem co się dzieje ale cały dzień nie mogę wejśc na padventures.org ani na forum (zalogowałem się przez 46.105.24.210) Czytałem, że od 10 lutego ma być otwarty test serwer ale dziś jest 04.02 a gdzie tam 10.02 więc co się dzieje?
 
Back
Top