What's new

Welcome!

Dewgong Rest + ban

Status
Not open for further replies.

Receptor

Member
Joined
Dec 31, 2011
Messages
180
Reaction score
121
Możecie mi powiedzieć dlaczego jak urzyłem 2 razy u Dewgonga skila "Rest" w PvP to dostałem banna za "spamowanie tym skillem"?
 

Receptor

Member
Joined
Dec 31, 2011
Messages
180
Reaction score
121
bana dostalem od Alby...chciałem sie tylko dowiedzieć dlaczego...wytrzymam ten 1 dzień
 

Hipek

New member
Joined
Jan 1, 2011
Messages
1,676
Reaction score
802
Location
Poland, Elbląg
Cóż… ban jest nieregulaminowy – nie powinno być bana za użycie czegoś, na temat czego już została wypuszczona łatka. Ale skoro to od Alby to nic nie poradzę. ;x
 

Receptor

Member
Joined
Dec 31, 2011
Messages
180
Reaction score
121
no też o tym myślałem ;p


Hipek napisałem ci prywatnie bo tu nie mam 20 postow i nie moge dawac linków ;/
 

True Revik

New member
Joined
Dec 31, 2011
Messages
12
Reaction score
0
Napisz może do alby i sie zapytaj czemu dostałeś bana za używanie skilla ;) Dajcie ktoś link do tego patcha bo sam debugi dostaje
 

Receptor

Member
Joined
Dec 31, 2011
Messages
180
Reaction score
121
jak sie loguje w uzasadnieniu pisze: You fucking kidding me? abusing of rest. chyba chodzi o te debugi....tylko ze to nie moja wina bo ja ich nie miałem a juz jest patch zeby ich nie miec.... link jest na stronce przy klijencie jest adnotacja i pisze ze specyjalnie do buga z restem dewgonga...
 

Receptor

Member
Joined
Dec 31, 2011
Messages
180
Reaction score
121
Tylko że to występuje u graczy bo nie maja pobranych tych patchy i prawdopodobnie to oni napisali o bana dla mnie do Alby...dzięki za pomoc i rade ;p
 

Szejku

Banned user
Joined
Dec 22, 2011
Messages
67
Reaction score
3
I dobrze ze bana zgarnales, to jest w***wiajace gdy ktos debuguje cale pvp a ja np mam duela albo ktos nie ma dacca i musi czekac potem w kolejce.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top