Welcome!

Search results

  1. A

    Jakies dziwne akcje !!

    Komar .... Nie wiem co Ty sobie wyobrażasz, mówię, że też tak miałem a Ty od razu z ogarnięciem ?! Jak ja mam to ogarnąć, zdarzyło mi się to Raz na 142141241 razy i myślisz, że będę to ogarniał ? Sam się ogarnij : j
  2. A

    Jakies dziwne akcje !!

    Też coś takiego miałem ale nie padłem stało się to właśnie na piramidach w pustym roomie z meowth'ami ...
  3. A

    ditto i spelle

    Autor dopisał EDIT po tym jak napisałem swojego posta... i te "omg czlowieku czytaj kolegę ze zrozumieniem" to Chyba się Ciebie Tyczy ....
  4. A

    ditto i spelle

    Słuchaj ... żeby użyć np solar beam bulbasaura który jest na 35 lvl ditto musi mieć taki lvl żeby go używać. Np. First skill - 5 lvl Second Skill - 10 lvl żeby używać second skill musisz mieć lvl 10. To jest proste mam nadzieję, że rozumiesz ...
  5. A

    Pytanie

    Jest. Jeżeli masz pacca,(Dacca) Płyń na wyspę bulbasaurów : >
  6. A

    Haunter//Gengar//Kadabra//Alakazam

    Na youtube był/jest film z testem control minda gengara na jakimś Test Poku. Do teraz myślałem, że Control mind jest ... jak widać myliłem się.
  7. A

    Propozycje

    Słyszałem, że tak jest ... Nie doświadczyłem żadnego eventu puki co ...
  8. A

    Drugi sezon ?

    Tak się zastanawiam, jeżeli zostały wprowadzone eventowe pokemony z 2 serii to czy dojdzie reszta ? Mógłbym dostać odpowiedz od poinformowanego człowieczka ?
  9. A

    Propozycje

    Legendarne z tego co wiem to w eventach są...
  10. A

    [buy] thunder stone !

    Nie potrzebuje już Close Thread please ... And sorry .
  11. A

    Box 2

    Pytaj 80 lvli ja tylko słyszałem że od tego lvla.. i wiem jakie poki są z tego boxa .
  12. A

    Box 2

    box 4 jest e_e tyle że na niego trzeba 80tego lvla.
  13. A

    Box 2

    Pan wyżej też ma częściowo racje.. ale nie wystarczyło by po prostu zrobić dratini, kabuto trudniejszymi do wylosowania i było by po kłopocie ?
  14. A

    Box 2

    w 3 to nawet dugtrio dodrio, machoke, magneton, (są to poki do zrobienia w szybkim czasie i za niską cenę ...) a w 4 to napewno tentacruela.
  15. A

    Nowy Server

    Jeżeli mogą niech dodają, ale wg mnie to te "kolejki" u nas to jest nic można to przeżyć na chwile skoczyć po wodę do kibla i masz ! Jestes na serwie. Kolejki to już nie problem na paccu, musisz uzbierać 250 hd i masz pacca. Lecz poczekaj ... teraz strzeliło wielu osobom cennik 350-400hd więc...
  16. A

    Nowy Server

    To i tak dobrze, że o 17-18 są kolejki a nie jak na PO że o 11 rano są kolejki 50 i czeka się (DOSŁOWNIE 5h !!!) a później przy kolejce 3 przerzuca na 68 ! z ciekawości próbowałem się tam z kumplem zalogować ale czekaliśmy 5h. i dupsko : >
  17. A

    Box 2

    60-150 hd -Luck medalion 50-75 hd - Wool balls (25 wool ball x2hd lub x3hd) 10-40 hd - reszta. + Poprzednie questy.(Trenerzy) Dużo harówy dla boxa z którego jest mała szansa na dobrego poka. Jedynie ten quest ratuje Outfit Team Rocket (Outfit zespołu R) Quest dla tych którzy za loota którego...
  18. A

    Lagi... (koob zajrzyj)

    Ja np. wczoraj to 3 razy 53 wbiłem przez te debugi O__o bym już dawno miał ten 54 i pół.
Back
Top