Welcome!

Search results

  1. C

    [Support] "Empty" Comeback

    Tyvm for help and the quick response
  2. C

    [Support] "Empty" Comeback

    After years of not playing I decided to check out what changed in PA, sadly after recovering my acc and loging in, my character was empty ,which isnt even surprising considering i didnt use my acc for like ~3 years, i got some $ from achivs, but i dont even remember if (w8 calculation time...
  3. C

    kupno konta na allegro /głównie do kooba ale kto chce niech się wypowie/

    dziękuję za odpowiedzi (w szczególności za ostatnią xD) prawdopodobnie jednak kupię to konto z powodu dobrych pokow pacca i zapasowych diamentów
  4. C

    kupno konta na allegro /głównie do kooba ale kto chce niech się wypowie/

    kupno konta na allegro /głównie do kooba ale kto chce niech się wypowie/ link do aukcji http://allegro.pl/pokemon-adventures-pearl-lvl-69-okazja-i1472503372.html powiedzmy że mam zamiar kopić tą postać ale sprzedający mnie oszukuje w któryś z poniższych sposobów: - przesyłam mu pieniądze a on...
  5. C

    Dlaczego kate nie chce mi go przyjąć???!!!

    Fuchsia, w północnej części miasta na górce
  6. C

    Hack konta - koob pomocy

    chciałbym zauważyć iż nasze przypadki się znacząco różnią ja odzyskałem konto lecz bez kasy i pokow , dlatego mógłbym w grze porozmawiać z koobem na mój temat a ty wilczek może zrób 2 chara wtedy załatwienie tego typu sprawy stałoby się łatwiejsze dla ciebie i kooba
  7. C

    Pytańko

    pierwszego poka łapiesz jak jest jeszcze żywy bo niby czym miałbyś go zabić po złapaniu poka teleportnie cie do jakiegoś profesorka i piszesz mu hi>help>nazwa miasta w którym chcesz zacząć przygodę i gdzie będziesz się respił po śmierci. jako pierwszego poka polecam odisha prawym na balla i...
  8. C

    Hack konta - koob pomocy

    drogi koobie konto mam, lecz zniknęły z niego poki i kasa(napisałem ci co i ile na PW) , r-key-a wyrobiłem zaraz po zrobieniu konta, proszę cie tylko o zwrot tych poków i kasy
  9. C

    Hack konta - koob pomocy

    heh koob interesuje się wszystkim tylko nie nami trochę smutne
  10. C

    Hack konta - koob pomocy

    koob posłałem ci już wczoraj PW w sprawie hacka proszę cie o szybką pomoc a tak przy okazji wszystkiego najlepszego w nowym roku dla wszystkich
  11. C

    Problem - Leaf Stone Quest

    to mo?e umie?? w po?cie nick postaci wtedy b?dzie ?atwiej koobowi tobie pomóc
  12. C

    Victreebel vs Vileplume

    victreebel ma wi?kszy dmg i ma tylko stuna, a plum stunuje i usypia do tego leczenie sie leach seedem , absorbem i mega drainem wi?c raczej plum by wygra?.
  13. C

    Poki na starcie

    przeszed?em ca?e podziemia rooka i ju? ko?cz? ground sprawdza? ale drogi do charamandera nie znalaz?em by? mo?e trzeba b?dzie mie? pacc i pidgeyota bo to chyba jedyny sposób(a komu by si? chcia?o na rooku pidgeyota robi?)
  14. C

    Tolerancja okiem graczy PA.

    :((((((
  15. C

    Tolerancja okiem graczy PA.

    OG jaki server??? bo ja na pearl ide
  16. C

    Tolerancja okiem graczy PA.

  17. C

    Nast?pny dzie? i nie ma serwera.

    Niee, ja siedz? na forum tylko przy okazji, obecnie ogl?dam skecze kmn'u i pisz? z Colinem w swoim temacie. A czy próbuj? by? inteligentny? Mo?e Ci si? wydaje, bo ty jeste? ma?o inteligentny. Je?li napisz? co? czego nie rozumiesz twierdzisz, ?e próbuje by? inteligentny? Calinem*
  18. C

    Tolerancja okiem graczy PA.

    nie mam pewno?ci ale w tym filmie o reinkarnacji w psa gra? aktor z "Nothig Hill"
  19. C

    Tolerancja okiem graczy PA.

    niestety drogi kolego jak mawiaj? starsze panie "skleroza nie boli" co jest bezpo?rednio zwi?zane z tym ?e nie pami?tam tytu?ów tych filmów
  20. C

    co!!??

    mistrz ci?tej riposty w akcji ^^
Back
Top