Welcome!

Search results

  1. piorius

    [Support] lost item

    Zgubiłem ugryzienie Jamesa nick : piorius
  2. piorius

    Buy cloned pinsir

    Kupię sklonowany pinsir z (moxie) Nick: piorius
  3. piorius

    question what is this

    hello i have question cuz i dropped life cryslal with crystal onix what is this?
  4. piorius

    2 player very toxic

    hello i have problem 2 player very toxic 14:29 Don Jajon [252]: Piorus kurwo jebana 14:29 Don Jajon [252]: w dupe ruchana 14:29 Don Jajon [252]: przez inne misie 14:29 Don Jajon [252]: XD 14:29 Piorius [146]: jaki mad 14:29 Bayu [125]: xD 14:29 Don Jajon [252]: ...
  5. piorius

    Gdzie to się znajduje

    Mam pytanie gdzie mogę zrobić dexa mewtwo?
  6. piorius

    problem z graczem

    dzień dobry proszę o wyciągnięcie konsekwencji lookas server platinum umyślne przeszkadzanie
  7. piorius

    evolucja pokemona

    mam pytanie czy to bug a może błąd chodzi o drifloon bo pisze ze ma evolucje od 65 lvl a jego evloucje można spotkać na 50 lvl więc jak w końcu?
  8. piorius

    Shiny box

    Pytanie jak można dostać shiny boxa?
  9. piorius

    problem z grą i bug

    dzień dobry mam problem ponieważ nie mogę wyleciec z wyspy co w takiej sytuacji zrobic server platinum nick piorius proszę o tp do celadon chceałem isc na scarnery
  10. piorius

    [Donation] Punkty

    Dzień dobry mam problem ponieważ kupiłem psc za 30 zł czyli powinienem dostać 15 punktów a dostałem tylko 10 punktów czy to błąd czy co nick piorius server platinum
  11. piorius

    Punkty

    Mam pytanie po jakim czasie są dodawane punkty bo wczoraj gdzieś około 18 wysłałem na email wszystko co było potrzebne a dziś już jest 9 jaki jest maksymalny czas dodania punktów?
  12. piorius

    [Support] Pytanie

    Dzień dobry mam pytanie, założyłem konto pietras i przestałem na nim grać jakiś czas potem postanowiłem założyć 2 konto ale na ten sam login i hasło i kiedy chciałem wziąć taska na tm to piszę że rozpocząłem taska na pietras poczym wchodzę i patrzę że nie rozpocząłem żadnego co w takiej sytuacji...
Back
Top