Welcome!

Search results

  1. Friendly Torgeir

    Something has gone wrong

    Idk what's going on but my char that was banned like 1.5year ago was online yesterday. Could some staff member tell me what's going on?
  2. Friendly Torgeir

    System TM tasków i zmiany w autoloocie

    System TM tasków i zmiany w autoloocie Tłumaczenie oryginalnego tematu: Wraz z aktualizacją, autoloot otrzymał następujące zmiany: - TMy i kamienie służące do ewolucji pokemonów są automatycznie przenoszone do twojego plecaka niezależnie od odległości od celu. - TMy i kamienie służące do...
  3. Friendly Torgeir

    Dobry czlowiek Torgeir

    Panowie, traktuję to na poważnie i chcę pomagać nowym, czy też powracającym do gry graczom, a śmieszki w temacie mogą spowodować to, że osoba wchodząca do tematu po prostu się speszy i nie napisze. Nic osobistego, nie odbierajcie tego jako atak, a po prostu odpowiedź na zbliżonym poziomie. Zdrówka ; )
  4. Friendly Torgeir

    Dobry czlowiek Torgeir

    Kolejne paczuszki rozesłane, cieszę się, że temat się rozwija. Jako, że zajmuję się wspieraniem ubogich rodaków (nowych, nieposiadających majątku), to nie mogę rozgraniczać ich na tych nieposiadających majątku, czy tych nieszczęśników, którym natura poskąpiła czegoś, czego nie mogę im dać i są...
  5. Friendly Torgeir

    Dobry czlowiek Torgeir

    Witam was RODACY Przygodę na PA zacząłem 28 grudnia 2011 roku, jednak przez niektóre sytuacje, które miały miejsce, jestem często zmuszany do zmieniania kont i nie osiągnąłem tego, co jest w moim zasięgu. Jako osoba, która poznała ten server, jego zarząd i mechanizmy na nim występujące, jestem w...
Back
Top