Welcome!

Search results

  1. D

    POMOCY

    witam iz jak wchodze na saffari zone to zamiast do saffari wchodze do jaskini jakies z golemami nie wiem o co chodzi prosze o pomoc :(
  2. D

    POMOCY

    ej nie wiem co amm zrobic padly mi w saffari zone pokemony i nie wiem jak je uzdrowic prosze o pomoc :(
  3. D

    Jak wy to robicie ?

    jak wy to robicie ze macie naprzyklad tak _By keemstar ?? jak wy to robicie prosze o pomoc :(
  4. D

    27 lvl

  5. D

    Pozdro dla polakow

    Pozdro dla polakow :) Prosze o komentarze to bede dawal next screeny :)
  6. D

    mam pytanie

    1. ty ej czemu ten chyba tak czy jakos tak mowi ze kazdy ktory bedzie naiwny i sciagnie tamtego bota co tamten podawal viewtopic.php?f=16&t=2788 no KURCZE TO ODRAZU NIe ma warna tylko moze 2 szansa nei chcial botowac nie jego wina ..... wiec prosze nie dawac mu warna i nie usuwac tematu moze to...
  7. D

    zaprowadzi ktos do viridian city jak co to mam nick damianes

    zaprowadz ktos do viridian city prosze mam nick Damianes moge przyjsc do miast Saffron celadon ceruleuan vermilion i lavender
  8. D

    hmm gdzie expic

    Gdzie mam expic poliwagiem najlepiej prubowalem na wodne ale mnie leja :(
  9. D

    mam problem

    ej nie moge pisac na innych tematach co mam wlaczyc pomozcie plx
  10. D

    mam pytanie

    jestescie pojebani czy co ? kur juz caly rok czekamy na ten ots a co chwile piszecie a za tydzien a za tydzien a za 3 tygodnie jestescie pojebani nie bierzcie sie za otsa jak macie klamac...
  11. D

    sddsdsd

    :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :|...
  12. D

    jakie chcecie miec poke

    jakie chcecie miec poke ja chcalbym miec Charizarda Venusaura blastoise Dragonite palkia i dalkia xd
  13. D

    takie poke

    Takie Poke Charizard Venusaur Blastoise Dragonite i te legendarne jak beda ;p
  14. D

    Kiedy ten server nastapi

    1. Witam nazywam sie damian 2. Kiedy ten server nastapi 3. 20 kwietnia mial nastapic 4. koles muwil ze 25 kwietnia 5. a bedzie mozna bylo plywac bez pacca czy z paccem bo jak z paccem to lipa
Back
Top