Welcome!

Search results

  1. M

    Licz do 100

    Siema nudzi?o mi si? i mo?e zagramy w tak? gr? co si? liczy ka?dy mo?e tylko +1 ale na pewno ka?dy j? zna ;] na razie tylko do 100 bo ma?a aktywno?? polaków ;p Zach?cam te? innych od tej gry/Also encourage others to play this game ;p Wi?c ja zaczynam: 1
  2. M

    Konto??

    Ema ma kto? mo?e konto na Pokemonworldonline.net ?? bo bardzo bym chcia? se tam pogra? a rejestracja jest zamkni?ta i nie wiem kiedy bd mo?na robi? konto ;/
  3. M

    Karczma?? ;d

    Zak?adam ten temat ?eby pogada? ze sob? <polakami> ;D jakie? info o sobie i np. co chcecie osi?gn?? w PWO ;] bo ka?dy ma jaki? cel. wi?c zaczn?: Nazywam si?=Bartek mam=16 lat mieszkam w=Rybniku Obecnie zajmuje si?=Nauk? w 3kl Gimnazjum ;p Mój nick to bd=Barto Moim celem bd z?apanie pokemonów...
  4. M

    Hello ;]

    Hi;] My name is Bartek im from Poland ;] im 16.5 ;] years old im a Fan pokemon
  5. M

    Pytanka ;]

    Witam ;] mam kilka pyta?: 1. Czy to prawda ?e PWO ma by? ONLINE ju? 15 Kwietnia 2010? 2. czy wiadomo ju? ile bd kosztowa? Dacc/Pacc ?? 3. :D Jak d?ugo server bd si? trzyma??? 2/3 lata bd ;p?? 4. Czy ?apanie pokemona bd trudniejsze ni? na PO br. czy ?atwiej 5. czy bd domki i w jakiej cenie ;] i...
Back
Top