Welcome!

Search results

  1. F

    takeagift, zdobywaj nagrody za free !

    Link : http://www.takeagift.pl/polecam:348479 Rejestrujesz si?, podajesz prawid?owe dane, ?eby w przypadku wygrania nagrody mieli z tob? jaki? kontakt ;D Po zarejestrowaniu wchodzisz w dzia? 'zdobywaj'. Co dziennie masz 3 zadania, za ka?de zadanie dostajesz wyznaczone pkt. Strona si? rozwija z...
  2. F

    DACC

    Korzy?ci z konta premium : -mo?liwo?? u?ywania fly, surf, teleport -dost?p do wszystkich miast -nowe questy -nowe outfity -mo?liwo?? kupna domku __________________________________________ I teraz moja propozycja. Je?eli w grze b?dzie STAMINA i, jak kto? posiada konto premium (czyt.dacc) to np...
  3. F

    Ryby :D

    Moja propozycja brzmi nast?puj?cy, gdy? b?dzie ?apa?o si? magikarpie itd. b?dzie mo?na z?apa? od czasu do czasu jak?? rybk?, któr? zjemy MY (czyt.GRACZ) lub nakarmimy naszego pokemona. Mo?e potem b?d? mia? jakie? zdj?cia jak mog?y by te ryby wygl?da?. ps. zna kto? z was jaki? program w którym...
  4. F

    Brazylijska wersja.

    Grali?cie na brazylijskiej wersji pokemonów? Jak tak, to jakie mieli?cie poziomy i co was zniech?ci?o ?eby opu?ci? server ? ________________________________________________________________________ 18 lvl dopiero co zaczyna?em gra?. Zniech?ci?y mnie wieczorne kolejki (150-200), 2-3 h czekania ;/
  5. F

    Welcome

    My name is Mateusz/Matthew, im from Poland. age ? 17-18.
  6. F

    PWO

    Date a start PWO? ;D
  7. F

    Kilka pyta?

    1. Czy jest strona na której mo?emy za?o?y? acc, ?ci?gn?? klienta itd. tak jak to jest w brazylijskiej wersji ? 2. Ile b?dzie kosztowa? DACC przez SMS? 3. I chyba najwa?niejsze pytanie, kiedy macie zamiar odpali? wersj? BETA? Tyle ode mnie, czekam na odpowied? najlepiej jak by? by to jaki? ADMIN.
Back
Top