Welcome!

Search results

  1. X

    nie mogę rozpakować klienta

    witam, mam taki mały problem, postanowiłem sobie po dość długiej przerwie sciagnac dzis klienta PA i mam jakis problem z jego rozpakowaniem, mianowicie wyskakuje mi coś takiego jak na screenie, wie ktos może o co chodzi?
  2. X

    mały problem

    witam, nie umiem dosyć poprawnie pisać po angielsku więc piszę tutaj. mam mianowicie taki problem, próbując odzyskać hara wyskakuje mi taki pewien błąd : gdy klikam ~Account Lost i ~I forgot my account name, wpisuje maila i wyskakuje: A PHP Error was encountered Severity: Warning Message...
  3. X

    Leroy

    Gracz o nicku Leroy poprostu mnie lekko obrażał( na ssie tego nie widać ) , zhejtował moją matke/ojca( po tym moja cierpliwosc sie skończyła i zrobiłem ss'a ) . załaczam ss'a - proszę o interwencję osób wyższych. http://4.imgland.net/NGszGw.jpg +dodam w temacie, że może nie bolało by mnie to...
  4. X

    Glux

    Please ban for this player for, the humiliation of Poles
  5. X

    Please Help

    Zacznę od tego, że jestem polakiem ale sprobuje wszystko po angielsku z translatorem napisac. I dig my account and it says that I delete the hacking ... How did I never no one hack, I do not know at all what was going on / Ban gave Hoheinhem or something, I do not know how to spell it. I want...
  6. X

    free ban

    Welcome. Today I got delete for allegedly selling items on the server Pearl. Sold 700hd, and 3x fire websites for sms 2.46 <za sztukę> and after the time I delete. In my view, delete / ban for this should not happen, I am not a thief just needed to transfer the hamster. Examined the rules, and...
  7. X

    Odwołanie od deleta

    Witam. Dzisiaj dostałem deleta za rzekome sprzedawanie itemów na serwerze Pearl. Sprzedawałem 700hd, i 3x fire stony za sms 2,46 <za sztukę> i po czasie dostałem deleta. Według mnie, deleta/bana za to być nie powinno, nie jestem żadnym thiefem tylko potrzebowałem transferu na chomika...
  8. X

    Raszagal

    Hola. Estoy escribiendo una queja ante la Raszagal tutor. Ayer excavado Brasil el polaco-Rural. Hoy nos empujó y qué? Raszagal nos dio silenciado durante 1 hora ... ¿Por qué no hacer lo que entró? Por favor, que abarca los noobs, porque no basta con que una hora no se puede acumular puntos que...
Back
Top