Welcome!

Recent content by zbity95

  1. Z

    Pytanko do GM'ów

    Pytanko do GM'ów Witam mam takie pytanie czy była by możliwości ze któryś z miłych GMów otworzyla by np jutro o 16 kamienie na elemental questa na platinum ? :D jest taka sytuacja że jest mało ludzi i już 2 tygodnie szukam ekipy na elementala i zawsze brakuje 2/3 pokow a nie bede czekał do 5-6...
  2. Z

    pytanie

    w jakim dziale mogę spróbować odwołać się od bana ?
  3. Z

    zbugowane konto

    przepraszam czy napisałem Raissa robi loda ? czy napisałem aga ? mi nawet o tobie dziewczynko nie chodziło bo nie jesteś tu jedyną kobietą :)
  4. Z

    zbugowane konto

    wtf niby za co takiego poproszę o ss jak ja prawie wogole nigdzie sie nie udzielam
  5. Z

    zbugowane konto

    Witam mam problem grałem wczoraj jak zawsze w PA i nagle mnie rozłączyło od tego czasu nie mogę się zalogować na żadną postać na tym kącie wie ktoś może o co chodzi ? bana na pewno nie dostałem bo nic takiego nie robiłem nick postaci na której grałem przed zbugowaniem to : Virgardium Leviosa
  6. Z

    Have Problem

    Hi, I have a problem I have bugged account I played last night and suddenly disengage me from that time can not log in to any form of played under the nickname as a Virgardium Leviosa
Back
Top