Welcome!

Recent content by Xaned

  1. X

    nie mogę rozpakować klienta

    ściągnałem z jakiegos innego linka, w którym było zapakowane w winrarze, teraz juz wszystko działa, dzięki
  2. X

    nie mogę rozpakować klienta

    witam, mam taki mały problem, postanowiłem sobie po dość długiej przerwie sciagnac dzis klienta PA i mam jakis problem z jego rozpakowaniem, mianowicie wyskakuje mi coś takiego jak na screenie, wie ktos może o co chodzi?
  3. X

    Children's Day lottery

    Denax Platinium
  4. X

    Lottery!

    Nick: Denax World: Platinium Number:106
  5. X

    mały problem

    witam, nie umiem dosyć poprawnie pisać po angielsku więc piszę tutaj. mam mianowicie taki problem, próbując odzyskać hara wyskakuje mi taki pewien błąd : gdy klikam ~Account Lost i ~I forgot my account name, wpisuje maila i wyskakuje: A PHP Error was encountered Severity: Warning Message...
  6. X

    Leroy

    to zapytam tak, dlaczego nie dostał muta, jak w tym czasie było dostępnych 2 czy nawet 3 tutorów na PL chacie ? dziękuje , do widzenia - temat mozna zamknac, wynika z tego to ze tez kazdego na prawo i lewo będę mógł obrażać :)
  7. X

    Leroy

    Wiem , że jest opcja ignore, no ale bez przesady żeby typ sobie BEZKARNIE jeździł po kogoś rodzinie. Moje zdanie to była tylko przenośnia jak ludzie zachowują się na moje zachowanie. news z ostatniej chwili: kolejna dawka obrazy http://3.imgland.net/byfdqt.jpg
  8. X

    Leroy

    Gracz o nicku Leroy poprostu mnie lekko obrażał( na ssie tego nie widać ) , zhejtował moją matke/ojca( po tym moja cierpliwosc sie skończyła i zrobiłem ss'a ) . załaczam ss'a - proszę o interwencję osób wyższych. http://4.imgland.net/NGszGw.jpg +dodam w temacie, że może nie bolało by mnie to...
  9. X

    Glux

    Please ban for this player for, the humiliation of Poles
  10. X

    Please Help

    Please intersted this thread !
  11. X

    Please Help

    Sory for spam, but i must.. REF !
  12. X

    Please Help

    Ref!!
  13. X

    Please Help

    Mmm Very sorry, honhenheim but Majkel (michciu) lent from me 120zł (120zł=30euro) and he told me that he can give that back in the Pokémon, I agreed to do this, because on a lot of play in Pokemon; / I did not ask where he was, because I was very interested, that it mattered little to the left +
  14. X

    Please Help

    Sorry for spam, but i must REFRESH ; /
  15. X

    Please Help

    Please interese this thread ; /
Back
Top