Welcome!

Recent content by Vojtaz

  1. V

    First Porygon - Pearl

    Yeah. In Counter-Strike they are lame. In CS owns Polish :D Gratz anyway.
  2. V

    Witam Moja posta? Zosta?a Wyczyszczona.

    Wchodzi?e? na jakie? stronki typu Free diamenty czy cos ? Je?eli tak i wpisa?e? swoje passy to GL & HF
  3. V

    Welcome Back

    Hello. I Welcome back to PA :) Just waiting for official :roll: Greetings all! Server: Pearl Nick: Sir'Vojtaz
  4. V

    [Closed Beta] Bugs

    22:49 Loot of a Persian: a sun emblem. Sun emblem (?) it could be: Cotton Thread, Thread ball or something else...
  5. V

    [Closed Beta] Bugs

    :lol: My CLOSED-BETA character is bugged. If i fly to red Pokemon Center roof i got debug. I can't now log in into character. Please help my with this by teleport my character to temple or something else. Nick: Vojtaz
  6. V

    Mapa dla polaków v2

    Re: Mapa dla polaków v2 Móg? by? skasowany tak?e przez to, ?e jest to tzw. spoiler (czyt. u?atwia gr? innym) no ale ja si? nie wypowiadam bo nie jestem administratorem. Mapka ?adniejsza od wersji 1 taka jako?ciowa i literowa metoda prezentacji pokemonów na mapie :) Ogólnie to mog?e? zrobi? w...
  7. V

    Karczma?? ;d

    No dobra b?d? troch? inny i si? te? przedstawi?... Lat - 16 :roll: Imi? - Wojtek (tak... od niego jest Vojtaz) Sk?d: macie po lewej pod avatar'em. Gram g?ównie po to, aby znajdywa? b??dy teraz oraz wprowadza? mo?liwe zmiany i panowa? nad porz?dkiem forum polskiego oraz pomaga? innym...
  8. V

    Kiedy serwer bedzie otwarty ?

    S? zamkni?te testy teraz dla osób wybranych. Serwer ruszy jak mi wiadomo za 2 tyg (otwarcie) chyba bety dalej. Z Polaków na Closed Becie s?: No Chyba Tak Vojtaz Suka Diabla Postaramy wam wysy?a? naj?wie?sze wiadomo?ci z post?pów prac jak i likwidowania bugów! :) Pozdrawiam & NCT zamknij temat.
  9. V

    [Closed Beta] Bugs

    Pidgeot Nest on Dodtrio spawn (?) nice !
  10. V

    [Closed Beta] Bugs

    21:57 Loot of a Pidgeot: a statue of Fafnar, 6 straws. Could be: Gold Peck or Peck or Bird Beak
  11. V

    [Closed Beta] Bugs

    1) The Cooldown of Whirlwind ability is 10 seconds but in Cooldown bars is like 2-3 seconds. Idk if its a bug.
  12. V

    Black Zone :O!

    I think item of name: "nothing" is good for it :D
  13. V

    Pokemon Articuno o_O

    Re: Pokemon Strong What are you doing man? There are kids using this forum. BTW. Nice screen! Go catch it baby!
  14. V

    Jedno Pytanie!

    B?dzie, mogliby (a nawet b?dzie kilka serwerów) ale to na Officialu a nie na BECIE ! Kurwa powtarza? ka?demu z osobna, ?e teraz jest BETA a nie oficjal ju? mnie dobija...
  15. V

    SERVER oFF

    Masz problem z czytaniem chyba.. Teraz jest BETA. Na oficjalu nie b?dziesz musia? czeka? jak kupisz za rl kase...
Back
Top