Welcome!

Recent content by vide

  1. V

    debug relog

    hello i have problem i cant relog to other charckter when i try i have debug ;/ help please
  2. V

    1.5x Exp event starting tomorrow saturday

    Koob help me with Rodo
  3. V

    1.5x Exp event starting tomorrow saturday

    why server off?
  4. V

    1.5x Exp event starting tomorrow saturday

    is all. or u show me other? lol2
  5. V

    1.5x Exp event starting tomorrow saturday

    2:40 Rodo [60]: FUCK YOU 12:40 Rodo [60]: respect sucker 12:40 Cebaj [30]: lol? 12:40 Rodo [60]: respect sucker 12:40 Rodo [60]: Back, Seadra 12:40 Cebaj [30]: fuck u 12:40 Cebaj [30]: noob 12:40 Rodo [60]: continue 12:40 Rodo [60]: :) AND HE IS TUTOR? HE CAN WARRNING ALL PLAYERS? NOW I WANT...
  6. V

    1.5x Exp event starting tomorrow saturday

    12:17 here and exp is normal D:
  7. V

    Szukasz Pomocy ?

    bez konta w banku nie kupisz przez paypal raczej. a diamenty mozesz kupic w grze od graczy.
  8. V

    Serwer

    juz nie siedzi jedna osoba tylko 3... moze wlacza nie dlugo.
  9. V

    Box'y

    wejdz w news tam poszukaj tematu box pa i zobacz nagrody.
  10. V

    Serwer

    dokladnie. mogliby napisac kiedy wlacza chociaz...
  11. V

    Serwer

    ja z nim czesto gadam w grze i mowil mi ze jest tutorem. a jako Gm to chyba nie moze a napewno nie powinien grac. ps. cos dlugo sprawdza ;/
  12. V

    Servers online

    WHEN SERVER ONLINE?!! THX FOR INFO do something with these attacks. PACC escapes us we should be compensation in August.
  13. V

    Serwer

    fajnie ze dali jakies info ze serv wylaczaja a juz minimum 2 godziny jest offline. tzn jest jeden gracz Rodo z tego co wiem to tutor wiec niewiem co on tam robi. Moze koob by nas poinformowal?
  14. V

    Drogi Koob'ie (Dacc dla polakow)

    mozna placic przez paypal i dodali albo dodadza wkrotce mozliwosc przelwu bankowego.
  15. V

    Catch

    wlasnie ch**o ze catch to nie skil bo na PO BR im wiecej catch tym wieksza szansa zlapania i tutaj powinno byc tak samo. przy okazji na 75 pb zlapalem 4 charmandery ogolnie na 300 bali 7 a na 400 tych samych pokebali 1 machopa . .
Back
Top