Welcome!

Recent content by mlody2321

  1. M

    Beta Testy

    spox ziom ;] wspó?czuje ci troch? bo mam paru kumpli z dysortografi? i maj? przesrane ;/ ;] ale nie martw si? bd dobrze
  2. M

    Ryby :D

    ;p no tego akurat nie ;p ja na forum siedz? tyle ile mi czas na to pozwala ;]
  3. M

    Ryby :D

    no no Fellers niez?y pomys? mog?y by jeszcze rosn?? jakie? owoce na drzewie ;] ;p
  4. M

    Beta Testy

    heh;p wiem ?e jak by?o by to od postów to te forum by pe?ni?o ?yciem ;p i bzdurami heh
  5. M

    Beta Testy

    ;p hah a ile trzeba mie? postów ?eby si? za?apa? ?? ;] ;D
  6. M

    Beta Testy

    no i to jest ten - w tym sms ;/ a koob jak tam z list? na close beta ;p jest juz zamknieta??
  7. M

    Beta Testy

    no to jest oczywiste ?e si? kupuje jak najtaniej ;p
  8. M

    Beta Testy

    NEMEZIS w 100% zgadzam si? z tob? ;] ?e powinno by? kilka sposobów kona dacc ;] PozDro
  9. M

    Kolejne Pytania

    no przyda? by si? jaki? ma?y news ;p ma?e info dla ludzi bo na pewno si? niecierpliwi? ;D
  10. M

    Beta Testy

    no niestety bym poszed? lub bym z domu zrobi? przelew ;] ;p
  11. M

    Kolejne Pytania

    no lepiej by by?o jak ten 1 serv ;] a nie ka?dy kraj osobno ;p a na beta na pewno bd tylko 1 serv mo?e jak bd du?o osób na tescie to na oficjalne by? mo?e by 2 oddali ale to ju? wszystko od nich zale?y ;]
  12. M

    Beta Testy

    ;p no ja te? mam z tym problem ?e nie chce si? i?? na t? poczt? ale mo?na te? zrobi? przelew przez internet jak kto? ma w?asne konto bankowe lub poprosi? rodzica/opiekuna lub rodze?stwo ;D
  13. M

    Licz do 100

    siema filmiki s? na http://tibia.net.pl/zapowiedzi/310820-p ... nline.html ;] a data prawdo podobnie 15 ale close beta a open 20
  14. M

    Beta Testy

    ;p kto wie ;D na rzadko na takich serverach jest sms system
  15. M

    Licz do 100

    ok soriki a jak mog? usun?? ten dzia??? plx o pomoc ;p
Back
Top