Welcome!

Recent content by Mastersgame

  1. Mastersgame

    [Recovery] lost password

    ty for info maritos :D
  2. Mastersgame

    [Recovery] lost password

    Can somebody help me?
  3. Mastersgame

    [Recovery] lost password

    Welcome. I played once in PA but I stopped because I came to school. About six months ago I tried to play again but I did not remember the password. Unfortunately, the account is done at the post office to mail Interia and therefore not reached. Recently again, I wanted to play in PA and again...
  4. Mastersgame

    Zapomniane hasło

    Pomoc Witam. Grałem kiedyś w PA ale przestałem bo przyszła szkoła. Jakieś pół roku temu znowu próbowałem zagrać jednak nie pamiętałem hasła. Niestety konto jest zrobione na poczcie z Interii i dlatego maile nie dochodziły. Ostatnio znowu zachciało mi się zagrać w PA i znowu próbuje odzyskać...
  5. Mastersgame

    emaile i interia.pl

    odświeżam
  6. Mastersgame

    emaile i interia.pl

    Dziękuje wam bardzo za te informacje. W takim razie mam nadzieję, że uda mi się przypomnieć to hasło :) (w każdym razie fajnie by było ;)) Jeśli coś się zmieni lub ktoś będzie mógł mi pomóc to proszę o dalsze informacje P.S Niewiem co się dzieje ale cały dzień nie mogę wejśc na padventures.org...
  7. Mastersgame

    emaile i interia.pl

    Mam pocztę w interia.pl i od tygodnia próbuje przypomnieć sobie hasło do PA. Po wielu nieudanych próbach postanowiłem, że spróbuję opcji o zresetowaniu i wysłaniu mojego hasła na email. Przez parę dni nic nie doszło a ja jestem z tego powodu w lekkim letargu :( Najgorsze jest to, że nawet jesli...
  8. Mastersgame

    Emaile odzyskiwania hasla

    mam to samo proszę o pomoc :( nick: mastersgame
Back
Top