Welcome!

Recent content by Gono

  1. G

    Make spam here

    post 4
  2. G

    Make spam here

    post 3
  3. G

    Make spam here

    post 2
  4. G

    Make spam here

    post 1
  5. G

    Pomoc

    dzięki
  6. G

    Pomoc

    Czy jest możliwość pomocy w odzyskaniu hasła do konta bez nabijania tych 15 postów? Nie mogę wysłać prywatnej wiadomości do Raissa, a chciałbym się chociaż zalogować na konto żeby nie zostało usunięte
  7. G

    respy

    dobry resp to nie wiem czy mozna to tak określić ale napewno jest pare na wyspie dla Dacc na prawo od Fuschia
  8. G

    Polskie Gildie Platinum

    Jest jakaś aktywna Polska Gildia na serwerze Platinum?? Jestem raczej graczem casualowym ale poszukuje kogoś do wspólnego łapania/expienia pokemonów
  9. G

    Children's Day Lottery

    Mentos Platinum
  10. G

    Pytanie

    dave' - nie chodzi mi o kwestie lvl, ale jednak siedząc na spocie i expiąc sobie ponyte otrzymałem uprzejmą wiadomość "get lost it's my spot", gdzie w momencie kiedy starałem się stawiać koleś 100 alakazamem napier****ł mi weepinbelle koles- dzięki ale wychodzi na to że kolesiowi chodziło tylko...
  11. G

    Pytanie

    Czy jest jakiś warn dla osób które przychodzą Ci na spota zabijają wszystkie poki a przy okazji (niestety w lekki sposób) obrażają? Chodzi mi o sytuacje kiedy osoba z high lvl tak robi.
  12. G

    Mapka

    Nie logowałem się przez jakieś 3-4 dni i teraz po zalogowaniu wyczyściło mi całą mapkę. Są może jakieś map packi do załadowania żeby z powrotem mieć mapkę?
  13. G

    Metody płatności

    nie wiedziałem gdzie to wszystko się znajduje, dzięki za pomoc
  14. G

    Metody płatności

    Czy mógłby mi ktoś pomóc odnaleźć jakieś linki do metod płatności? Przeszukałem już ze 2 razy News-y. Albo źle szukam albo może jakiś NPC jest w grze? (Z opcji szukaj też korzystałem.) Proszę o pomoc.
Back
Top