Welcome!

Recent content by Evilsik

  1. E

    Undelate Evilsik

    Kilka miesięcy temu dostałem bana niby za ,Hacka" a nikogo nie zhakowałem . Teraz mam wolny czas i Chcialbym sobie troche pograc czy jest szansa na Undelate . Prosze o Odpowiedź i Przemyslenie tej sprawy
  2. E

    Wrong Delete!

    On March 3 diamond on a server, there is a problem that will describe below The player with the nick Ash Sheengon <My Real> came to me and gave me his pokemon to trade ... After a few days of Ash Sheengon reported to the administration that I hacked it (nothing like that happened) Then I was...
  3. E

    wrong Delate!!!

    Welcome. On March 3 I got Delate Form. Due To hack, but that I did not hack anyone, player with the nick: Ashe Sheengon .. That day Ashe Sheengon came to my house and together we moved pokemon on my account .. Then Ashe Shengon Reported hack and I got Delate for something I did not do ... My...
  4. E

    NiesŁuszny delate 3

    Przerzucil caly bp w którym byly pokemony i jeszcze inne bp. To jest nie sprawiedliwe ze ja doststaje delate o niego. Czy Jeśli on ci Sie przyzna ze byl przy tym jak Przezucaliśmy te Poki do mnie To Dostane Undelate ?
  5. E

    NiesŁuszny delate 2

    Dostalem delate za cos czego nie zrobilem fajnie
  6. E

    NiesŁuszny delate 2

    Czy jak on sie przyzna ze sam dal mi te pokemony dostane undelate ?
  7. E

    NiesŁuszny delate 2

    Ashe Shegon Jutro sam sie do tego przyzna jak dostanie w ryja ZOBACZYSZ
  8. E

    NiesŁuszny delate 2

    Doczekam Sie Odpowiedzi ?
  9. E

    NiesŁuszny delate 2

    Lajra . Jeżeli on Ci sie sam przyzna do tego że on dobrowolnie dal mi te pokemony to Dostane Undelate ????
  10. E

    NiesŁuszny delate 2

    Wiesz on mieszka Odemnie 200 metrów i jak Ukradł poki Grochowi i go postraszyli ze dostanie delate to przyszedl do mnie i powiedzial ze przechowa te poki na moim koncie ... Później nie chcialem mu oddac to Zgłosił to do ciebie jako Hack O graczu Ashe Sheegon Mozesz sie wiecej dowiedziec np.Od...
  11. E

    NiesŁuszny delate

    Witam 7 marca Dostalem Delate za ,,HACKING" tylko jest maly problem Nikgo nie hakowalem.. Gracz o nicku Ash Sheengon Sprzedal mi Pokemony na trade Po czym Napisal do GM Raissa ze ja mu je Ukradłem A nic takiego nie miało miejsca.. Nick Postaci: Evilsik Świat: Diamond Prosze o Undelate
Back
Top