Welcome!

Recent content by Digidong Bizonek

  1. D

    nie masz serca, karma do ciebie wruci potworze albo chociaz covid-19, NIE POZDRAWIAM

    nie masz serca, karma do ciebie wruci potworze albo chociaz covid-19, NIE POZDRAWIAM
  2. D

    Do zobaczenia w innym zyciu mistrzu! Trzymaj sie cieplo! PS nowy Kosmaty Bizonek to nie ja...

    Do zobaczenia w innym zyciu mistrzu! Trzymaj sie cieplo! PS nowy Kosmaty Bizonek to nie ja!!!! po za tym byscie wiedzieli jakbym wrocil xd
  3. D

    Remember them? :)

    Kosmaty Bizonek deserved for a chance too but nobody seems to care
  4. D

    Database Cleanup - 25/06/2020

    so it's really gone forever?
  5. D

    najlepsze co zloocilem przez dwa lata gry to water stone XDDDD juz widze tego coina haha z...

    najlepsze co zloocilem przez dwa lata gry to water stone XDDDD juz widze tego coina haha z reszta nie bede gral na serwerze, na ktorym bede pacyfikowany za kazde przewinienie bo jestem pewny, ze tak bo to wygladalo w stosunku do mnie, niestety
  6. D

    ogolnie lubilem PA przez ludzi (tak nawet taki Patriota kiedy zachowywal sie normalnie, a nie...

    ogolnie lubilem PA przez ludzi (tak nawet taki Patriota kiedy zachowywal sie normalnie, a nie jak on XD ) i duele, a bez pokow i konta nie bede mial ani tego, ani tego wiec nie widze sie juz na PA, Raissa wygrala. wyplewila Bizonka i przegonila z prerii ;(((
  7. D

    dzieki, zawsze was dobrze wspominalem i nigdy nikomu zle nie zyczylem, ot troche glupich tekstow...

    dzieki, zawsze was dobrze wspominalem i nigdy nikomu zle nie zyczylem, ot troche glupich tekstow pisalem i to czesto w samoobronie :P a co do samej gry to nie oszukujmy sie 2 lata wbijalem 100lvl XD do expienia sie nadaje jak do tarcia chrzanu XDDDD
  8. D

    aha, dla mnie to jakbym stracil konto wtedy ;/ no trudno ide byc bizonkiem gdzies indziej skoro...

    aha, dla mnie to jakbym stracil konto wtedy ;/ no trudno ide byc bizonkiem gdzies indziej skoro tu mnie nie chca (takim dobrym bo sie zmienilem, zrozumialem swoj blad, ale widac nie wszyscy zasluguja na druga szanse ;( ) powodzonka w pokach i w zyciu! zawsze byles dobry, nie zmieniaj sie!
  9. D

    napisalem pod tym postem. mam nadzieje, ze zdola mi wybaczyc

    napisalem pod tym postem. mam nadzieje, ze zdola mi wybaczyc
  10. D

    Database Cleanup - 25/06/2020

    Please don't delete my account and character (Kosmaty Bizonek) i'm begin you!!! Please just don't do that. I hope you can forgive me while i understand my very bad behaviour and i promise to never be that person again. Please show me mercy and i'll show you that i deserve for it.
  11. D

    za co miales delete? ogolnie mozemy razem w lola pyknac jak grasz w lige :D

    za co miales delete? ogolnie mozemy razem w lola pyknac jak grasz w lige :D
  12. D

    moze na 10-lecie odbanuja, jak nie to nie widze siebie znowu, nie po takiej stracie :(

    moze na 10-lecie odbanuja, jak nie to nie widze siebie znowu, nie po takiej stracie :(
  13. D

    ech bedzie mi was brakowac chlopaki :50:

    ech bedzie mi was brakowac chlopaki :50:
  14. D

    chyba nie wiesz jak zarabialem w tej grze XD ale juz zrozumialem swoj blad Pani Raisso

    chyba nie wiesz jak zarabialem w tej grze XD ale juz zrozumialem swoj blad Pani Raisso
  15. D

    wbicie lvl'a to jedno, ale takich pokemonow juz nigdy nie bede mial XD

    wbicie lvl'a to jedno, ale takich pokemonow juz nigdy nie bede mial XD
Back
Top