Welcome!

Search results

  1. H

    Drogi Koobie

    I tyle, dzi?kujemy w tej sprawie, odpowiedz masz.. dowodów brak ( tak samo jak ja :P ) .. Kangaskhan zostaje u mnie.. Pozdrawiam, Dexter!
  2. H

    Drogi Koobie

    Witam, Jestem Dexter, opisz? teraz problem z mojej perspektywy.. A wi?c, wybrali?my si? wczoraj wspólnie z Maroo i tym tutaj na hunt saffari, uda?o NAM ( podkre?lam ) z?apa? jednego kange, na którego saffari ball mia?em rzuci? ja lecz zrobi? to ten tutaj, oczywi?cie dobrowolnie oddal mi potem...
  3. H

    Fishing

    Hmm.. Mam takie ma?e pyt. :P Napiszcie mi od Ilu fishingu co si? ?apie, b?d? bardzo wdzi?czny za to ;) hehe. Z góry dzi?kuje ;)
  4. H

    Nast?pny dzie? i nie ma serwera.

    Rajz pozostaw te swoje mi?e komentarze w twojej brzydkiej mordzie...
  5. H

    Nast?pny dzie? i nie ma serwera.

    Hmm.. mo?ecie si? zalogowa? do gry :D? Czy jeszcze nie mo?na>?
  6. H

    Nast?pny dzie? i nie ma serwera.

  7. H

    Nast?pny dzie? i nie ma serwera.

    Alba jest online :P
  8. H

    Tolerancja okiem graczy PA.

    Hehe... Ja to z was nie mog? to jest Forum o Pokemonach a wy piszecie o tolerancji, homoseksualizmie, itp.. No we?cie ludzie... ;]] Dajcie Sobie z tym spokój albo piszcie na PM :D
  9. H

    Fallen Angels

    Hehe.. Widz? ?e kultury te? masz ma?o i nie wyparzony ,,RYJ"... Ale ja nie mam zamiaru si? z Tob? k?óci?.. Szkoda postów na Ciebie ;) Pozdro..
  10. H

    Fallen Angels

    OG Kray-Z Jak chcesz sobie nabi? par? postów to prosz? Cie nie na tym forum... Bo piszesz bezsensowne posty...I prosze Ci? te? o to ?eby? si? tak nie wym?drza?... ;]]
  11. H

    Gildia The Poziomkazz

    Hmm.. Zapowiada si? nie?le... ;]] Nie chcecie dzieci? czyli podajcie jaki? wiek od którego przyjmujecie do Gildii ;]]
  12. H

    Serwery

    Masz racje z ka?dym mo?esz ,,se" pogada?.. ;]
  13. H

    Serwery

    Taka rozmowa mo?e zaistnie? mo?e z jakim? dzieckiem lub nie ogarni?tym kolesiem... na pewno nie ze mn? ! ;/
  14. H

    Serwery

    Teraz tak tylko mówicie, a jak ju? b?dziecie grac i bd wam si? nudzi?o to nie b?dziecie mieli nawet z kim pogada?...
  15. H

    Serwery

    Hmm.. Nom na 1 ;] musi by? jak najwi?cej polaków :D
Back
Top