Welcome!

Search results

  1. X

    Fishing

    0-10fishing magikarpie 10-20fishing goldeen,horsea,krabby,poliwag,magikarp 20-50fishing goldeen,horsea,krabby,poliwag,tentacool,magikarp 50+fishing goldeen,horsea,krabby,poliwag,tentacool,magikarp,seaking,poliwhirl(a czy kingler/seadra to nie mam pojecia)(na 70+ chyba jeszcze jakies tentacruele...
  2. X

    map

    o kur.. dajcie pokeballa zlape go!
  3. X

    Pokemon Fans

    ja tam lubie pokemony.. ale tylko 2 pierwsze generacje.. hmm jak to bedzie po ang? I'm like anime pokemon but only first 2 generation.(dobrze napisalem? )
  4. X

    Poki na starcie

    jeszcze chyba mozna magikarpa ale nie jestem pewny bo probowalem tylko goldeen(nie da sie) @edit tzn da sie. uzylem unique balla na zabitym krabbym i sie nie zlapal tzn ze szansa jest jak zwyklym ballem
  5. X

    Klient ?

    ehh... client zostaje ten sam co byl na becie.. acc maker jest na passach 1/1 lub (puste)/(puste) ale server jeszcze nie wlaczony
  6. X

    Serwery

    diamond wchodzcie prosze (ja wam poki karmie!!!) http://grawbank.tk/64/damian
  7. X

    Reply Poll: Where are you from?

    Kielce,Polska,Europa
  8. X

    Fallen Angels

    imie-Damian wiek-15 doswiadczenie-45lv w PO (mialem 3chary 30+ na innym koncie ale schakowali) dlaczego - bo,poniewaz,ze
  9. X

    GILDIA Poland Masters

    wiek-15 nick-(jesli nikt mi nie zajmie) Tiranei lvl-jeszcze nie mam chara mikro- razem z kamerka VT-obecnie nie ale jak dolacze to moge sciagnac gg-to samo
  10. X

    :( pomoze ktos?

    gdy sciagnalem clienta i wypakowalem, to przy uruchamianiu wyskakuje blad. Aplikacja nie zostala wlasciwie zainiciowana. wie ktos o co moze chodzic? jesli potrzeba to moge wstawic ss @edit dziekuje pieknie. DZIALA!! da sie oceniac komentarze? jak na niektorych forach np "dawanie piwa" ? jesli...
Back
Top