Welcome!

Search results

  1. F

    takeagift, zdobywaj nagrody za free !

    Link : http://www.takeagift.pl/polecam:348479 Rejestrujesz si?, podajesz prawid?owe dane, ?eby w przypadku wygrania nagrody mieli z tob? jaki? kontakt ;D Po zarejestrowaniu wchodzisz w dzia? 'zdobywaj'. Co dziennie masz 3 zadania, za ka?de zadanie dostajesz wyznaczone pkt. Strona si? rozwija z...
  2. F

    pytanie

    Testerem mo?esz zosta? poprzez udzielanie si? na forum (tylko nie odpieraj tego jako spam) :roll: itd.
  3. F

    Server

    Ludzie trzymajcie mnie bo nie wytrzymam :? ''bo?? widzisz a nie grzmisz''
  4. F

    Kiedy ten server nastapi

    Jebnij si? w ?eb zanim za?o?ysz kolejny taki temat, przeczytaj dok?adnie forum, a nie zak?adasz idiotyczne tematy z pytaniami na które jest pe?no odpowiedzi - wystarczy poszuka?.
  5. F

    Beta testy

    co? czuje, ?e b?dzie du?e opó?nienie :?
  6. F

    OPEN CLOSE

    @up hahaha z tego co pami?tam to kooby tak pisa? :roll:
  7. F

    Beta testy

    Jeezuuuuuuuuuu czytajcie wszystkie tematy ! A nie zadajecie zb?dne pytania.
  8. F

    Rookguard

    Dodaj ankiet?, ale ja jestem na NIE. ;)
  9. F

    DACC

    Kooby co Ty na to? :geek:
  10. F

    Beta testy

    Takich tematów z pytaniami jest du?o, wi?c po co zak?ada?e? nowy. :idea: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
  11. F

    Beta Testy

    Wszystko chyba b?dzie podane przed startem beta testów.
  12. F

    DACC

    Korzy?ci z konta premium : -mo?liwo?? u?ywania fly, surf, teleport -dost?p do wszystkich miast -nowe questy -nowe outfity -mo?liwo?? kupna domku __________________________________________ I teraz moja propozycja. Je?eli w grze b?dzie STAMINA i, jak kto? posiada konto premium (czyt.dacc) to np...
  13. F

    Kiedy to nadejdzie

    @up bystry jeste?, jest 13 kwietnia wi?c cierpliwo?ci. :)
  14. F

    Kiedy to nadejdzie

    wida?, ?e m?ody ju? nie mo?e si? doczeka? ale robi z siebie troch? g?upiego :roll: Lepiej jak Admin usunie ten w?tek.
  15. F

    Kilka pyta?

    Jak b?dzie wygl?da? mno?nik expa ?
  16. F

    Beta Testy

    @up ahhahhahahah :lol: :geek: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  17. F

    Ryby :D

    @mlody2321 chyba nie czyta?e? wszystkich tematów na forum ;) owoce te? b?d?.
  18. F

    Beta Testy

    @up Proponuje Mozille Firefox lub dobry s?ownik ortograficzny. :o
  19. F

    Ryby :D

    Moja propozycja brzmi nast?puj?cy, gdy? b?dzie ?apa?o si? magikarpie itd. b?dzie mo?na z?apa? od czasu do czasu jak?? rybk?, któr? zjemy MY (czyt.GRACZ) lub nakarmimy naszego pokemona. Mo?e potem b?d? mia? jakie? zdj?cia jak mog?y by te ryby wygl?da?. ps. zna kto? z was jaki? program w którym...
  20. F

    Sprites (Update, quest items!)

    Re: Sprites Nice backpack, ornament aka stamp pepsi ;D
Back
Top