Welcome!

Search results

  1. Wasiut155

    [Recovery] Lost Scizor

    Hello! Character Excellenz Diamond world. Is the day 09/07/2019 at 21:47. The server is freshly reset. Moments before this I was able to sell a 116lvl scizor with the ability swarm on the market for 17k. Everything would be nice if it was not for the fact that after logging in again I had...
  2. Wasiut155

    [Complaint] Odzyskiwanie

    Witam! Jest dzień 09.07.2019 godzina 21:47. Serwer jest świeżo po resecie, refreshu czy jak wy to tam nazywacie. Chwile przed tym udało mi się sprzedać scizora 116lvl na markecie za 17k. Wszystko było by fajnie gdy by nie fakt że po ponownym zalogowaniu się nie miałem ani tego pokemona ani...
  3. Wasiut155

    Straciłem pieniądze!

    Witam! Jest dzień 09.07.2019 godzina 21:47. Serwer jest świeżo po resecie refreshu czy jak wy to tam nazywacie. Chwile przed tym udało mi się sprzedać scizora 116lvl na markecie za 17k. Wszystko było by fajnie gdy by nie fakt że po ponownym zalogowaniu się nie miałem ani tego pokemona ani...
  4. Wasiut155

    Nieporozumienie

    A wiec sprawa do GM'a , ponieważ ostatnio przyszedł do mnie kuzyn który pierwszy raz widział te grę na oczy i nieznajac zasad Polish Chatu napisał ze wymieni konto tutaj na konto na Metin2, kiedy ja sprzatałem w pokoju. Gdy napisał do mnie jeden z graczy probowałem wyjasnic sytuacje ale rozumiem...
  5. Wasiut155

    update

    jak myslicie jakie pokemony najkozystniej zostawic ??? bo ja np. expie seadre(narazie 51) ^^ machampa81 zostawiam i zarda a gengara80 pidgeota76 i alka80 sprzedaje ale nie iwem czy robie słusznie.. jelsi ktos ma wieksze pojecie o tym to niech cos napisze ^^
  6. Wasiut155

    Eevee

    Jestem ciekway z kad wziac eevee ; > jesl;i ktos wie niech napisze dokładne połozenie lub narysuje na mapce :) albo wytłumacy zkad mozna go dostac . Dziekuje : >
  7. Wasiut155

    Aktualizacja

    Jestem ciekawy co z ta aktualizacja bo od duzej ilosci osob słysze ze ma byc w tym miesiacu a juz sie nie moge doczekac mojego sudowoodo <3 . Wiec pytam was czy wiecie cos na ten temat i czy mozecie mnie uspokoic : (
  8. Wasiut155

    KUPIE HAUNTERA 55lvl

    Kupie hauntera 55 lvl + (nick w grze: Penigra)
Back
Top