Welcome!

Recent content by Matt.v2

  1. Matt.v2

    Gogogo spam here

    No way, this cannot be true.
  2. Matt.v2

    Gogogo spam here

    Lodzio, he's your father, lol?
  3. Matt.v2

    Gogogo spam here

    What a such of noob, lol.
  4. Matt.v2

    Gogogo spam here

    Just shut the fuck up.
  5. Matt.v2

    Natt & Blackvonben [LT]

    And, + Evolution + Box 2 Soon!
  6. Matt.v2

    Natt & Blackvonben [LT]

  7. Matt.v2

    Natt & Blackvonben [LT]

    Time for Black.
  8. Matt.v2

    Natt & Blackvonben [LT]

    See ya on 30 :D
  9. Matt.v2

    Natt & Blackvonben [LT]

    Blackvonben and Natt (Matt) LT We come back after the biggggg break ( someone maybe remember us from Beta-Test's ) Ok, so we start created our Life Thread. Enjoy. Blackvonben
  10. Matt.v2

    Takashi, ten 'jedyny'.

    Kolejna twoja wypowiedz na temat i z poziomem, zresztą czego można od Ciebie oczekiwac.
  11. Matt.v2

    Takashi, ten 'jedyny'.

    Wybacz mi doświadczony graczu PA, ale gre tutaj zacząłem już od Beta-Testów. Nie gram po to, aby byc 'wam' potrzebny. Zupełnie nie wiem co mam rozumiec poprzez twoje pojecie 'nam'.
  12. Matt.v2

    Takashi, ten 'jedyny'.

    ok, dam 'spokuj' społecznosci PA, ale o ile dobrze mi wiadomo, nie wliczasz się w nią tylko TY.
  13. Matt.v2

    Takashi, ten 'jedyny'.

    Poruszone zostało to tylko i wyłącznie wczoraj wieczorem, a nie 'jechałem' po nim tylko dlatego, ale głównie chodziło mi o to, że podpisuje się On pod nie swoimi 'pracami', lub jak kto woli, 'przywłaszcza' sobie wszystkie zasługi.
  14. Matt.v2

    Takashi, ten 'jedyny'.

    Jak dla mnie, możesz nawet wskoczyc za nim w ogień, bo straci tutora :D Żałosne :D
  15. Matt.v2

    Takashi, ten 'jedyny'.

    ZNISZCZYLES SYSTEM, totalnie :D Jak grochem o ściane. Ale tak to już jest jak ta mniej ambitna czesc 'spoleczenstwa' podpiera sie na argumencie, że Takashi to Tutor. A no i przedstaw swoje dowody na temat tego, że NIBY według Ciebie 'Matt = Suzue'.
Back
Top