Welcome!

Recent content by Marcinpl

  1. Marcinpl

    MarcinPL - moja przygoda

    Na temat ceny diamentów to mogę powiedzieć jedynie - xDDDDDD Dwa nowe catche, z czego jeden to z Kalos Boxa 3 za logowanie daily Wbity poziom postaci I zdobyte nowe karty podczas robienia battle passa Mam przed sobą ostatnie zadanie z passa i podejrzewam, ze zrobię sobie przerwę od...
  2. Marcinpl

    MarcinPL - moja przygoda

    Witam wszystkich w tym nowym roku! Mało grania było no ale święta i sylwestra spędziłem z rodziną wiec nawet nie odpalałem komputera. Nazbierało się zadań z battle passa, któe trzeba nadrobić a niestety tym razem nie mam szczęścia do losowań - same trudne qoesty się trafiają i już ponad 20...
  3. Marcinpl

    MarcinPL - moja przygoda

    Mało ostatnio gram ale wolę spędzić czas z rodziną :) wiecie, zimowe spacery, sanki z dzieckiem itd. no ale passa zrobię żeby mieć kasę na TM'y do zrobienia następnego team'u pokemonów.
  4. Marcinpl

    MarcinPL - moja przygoda

    nowy catch ps. coś wywaliło mi prawie wszystkie grafiki na serwisie... ciekawe czy wrócą.... jak nie to zmieniam serwis bo rozumiem jak screen jest stary ale nie sprzed kilku dni...
  5. Marcinpl

    MarcinPL - moja przygoda

    Dzisiaj kupiły się 2 TMy więc... No i pozostał już tylko jeden - ostatni etap :D
  6. Marcinpl

    MarcinPL - moja przygoda

    Dzisiaj szybko ale treściwie :D kolejny etap budowania teamu ground czyli kupienie TMów za 800k :D Już niedługo kolejne etapy :D jestem coraz bliżej!
  7. Marcinpl

    MarcinPL - moja przygoda

    Siemanko! W trakcie expienia Rhydona robię kilka rzeczy naraz. Najpierw level up Potem nowa karta do kolekcji Skończony daily po dłuuuugim czasie nie robienia tego i na koniec nowy catch W nudów sprawdziłem czy czasem nie wydropiłem ostatnie czegoś ciekawego i... No to na tyle...
  8. Marcinpl

    MarcinPL - moja przygoda

    Wczorajszy dzień był całkiem pozytywny dla mojej postaci. Postanowiłem pootwierać wszystko to co się nazbierało a wyniki tego są następujące: Dzięki temu dostałem 2 nowe karty: A co za tym idzie - 3 nowe catche :)
  9. Marcinpl

    MarcinPL - moja przygoda

    Co prawda zajęło mi to 4 dni ale mam! Łapanie Rhydona odbyło się na Pewter Quescie gdzie znalazłem miejsce gdzie było aż 7 Rhydonów. Po wybiciu "logałem" więc miałem coś a'la AFK. Grałem średnio 20min dziennie więc też liczyłem się z tym, ze trochę minie zanim go złapię a w sumie nie było tak...
  10. Marcinpl

    MarcinPL - moja przygoda

    Siemanko! Wczoraj dość dużo się działo no ale weekend więc miałem nieco więcej czasu. Po pierwsze - skończyłem battle passa dzięki któremu zarobiłem 1500k więc mam sporo kasy na TM'y dla pokemonów. Następnie wracając do poprzedniego postu, kontynuowałem kompletowanie pokemonów poison co...
  11. Marcinpl

    MarcinPL - moja przygoda

    Siema! Wczoraj ustaliłem sobie plan działania na najbliższy czas jeśli chodzi o gameplay no bo jeśli mam mało czasu na granie to lepiej wiedzieć co robić i nie tracić czasu. Plan jest taki, żeby zebrać całą drużynę jednego typu (5 pokemonów) a następnie iść nimi na resp, i dzięki tym pokemonom...
  12. Marcinpl

    MarcinPL - moja przygoda

    Dwie nowe zdobyte karty podczas robienia zadać do battle pass'a Kupiony nowy TM dla Muka. Zastanawiam się nad drugim bo może to być Toxication, Venom storm itd. Nie szukam taniego ale najlepszego. Nowy catch numer 301 Plan jest teraz taki żeby skupić się na skompletowaniu tych wszystkim...
  13. Marcinpl

    MarcinPL - moja przygoda

    Siemka! Jest niedziela 6:30 rano a ja robie obrazki na forum xD ale jak się córka budzi po 5 to już tak jest :D a jeszcze ostatnio wychodzę bardzo wcześnie do pracy i jakoś mi się tak godziny poprzestawiały. Ale ze starymi dziadami tak to już jest, chodzę spać o 21 ale wstaję o 5 xD true story...
  14. Marcinpl

    MarcinPL - moja przygoda

    Siemka! Mały update z ostatnich dni. Najpierw wbity leve postaci: Tutaj wszystkie nowe karty zdobyte w ciągu ostatnich dni Niesprzedane TM case'y postanowiłem otworzyć no i... tak średnio bym powiedział :D I najważniejsze w dzisiejszym wpisie - 2 nowe catche co daje nam łącznie liczbę...
  15. Marcinpl

    MarcinPL - moja przygoda

    Coś tam się nawet działo w ostatnim czasie o dziwo. Mało grania a jednak jest o czym napisać. Ja wiem, ze niektórzy wolą zbiorczo wrzucić dokonania z całego tygodnia czy miesiąca a ja tam wole pospamować tymi postami xD i kto mi zabroni? Pokemona sobie wymieniłem - Miałem Donphana 129lvl z Eq...
Back
Top