Welcome!

Recent content by Fellers

  1. F

    takeagift, zdobywaj nagrody za free !

    Link : http://www.takeagift.pl/polecam:348479 Rejestrujesz si?, podajesz prawid?owe dane, ?eby w przypadku wygrania nagrody mieli z tob? jaki? kontakt ;D Po zarejestrowaniu wchodzisz w dzia? 'zdobywaj'. Co dziennie masz 3 zadania, za ka?de zadanie dostajesz wyznaczone pkt. Strona si? rozwija z...
  2. F

    pytanie

    Testerem mo?esz zosta? poprzez udzielanie si? na forum (tylko nie odpieraj tego jako spam) :roll: itd.
  3. F

    Server

    Ludzie trzymajcie mnie bo nie wytrzymam :? ''bo?? widzisz a nie grzmisz''
  4. F

    Kiedy ten server nastapi

    Jebnij si? w ?eb zanim za?o?ysz kolejny taki temat, przeczytaj dok?adnie forum, a nie zak?adasz idiotyczne tematy z pytaniami na które jest pe?no odpowiedzi - wystarczy poszuka?.
  5. F

    Beta testy

    co? czuje, ?e b?dzie du?e opó?nienie :?
  6. F

    OPEN CLOSE

    @up hahaha z tego co pami?tam to kooby tak pisa? :roll:
  7. F

    Beta testy

    Jeezuuuuuuuuuu czytajcie wszystkie tematy ! A nie zadajecie zb?dne pytania.
  8. F

    Rookguard

    Dodaj ankiet?, ale ja jestem na NIE. ;)
  9. F

    DACC

    Kooby co Ty na to? :geek:
  10. F

    Beta testy

    Takich tematów z pytaniami jest du?o, wi?c po co zak?ada?e? nowy. :idea: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
  11. F

    Beta Testy

    Wszystko chyba b?dzie podane przed startem beta testów.
  12. F

    DACC

    Korzy?ci z konta premium : -mo?liwo?? u?ywania fly, surf, teleport -dost?p do wszystkich miast -nowe questy -nowe outfity -mo?liwo?? kupna domku __________________________________________ I teraz moja propozycja. Je?eli w grze b?dzie STAMINA i, jak kto? posiada konto premium (czyt.dacc) to np...
  13. F

    Kiedy to nadejdzie

    @up bystry jeste?, jest 13 kwietnia wi?c cierpliwo?ci. :)
  14. F

    Kiedy to nadejdzie

    wida?, ?e m?ody ju? nie mo?e si? doczeka? ale robi z siebie troch? g?upiego :roll: Lepiej jak Admin usunie ten w?tek.
  15. F

    Kilka pyta?

    Jak b?dzie wygl?da? mno?nik expa ?
Back
Top