Welcome!

New profile posts

QCYXKBa.jpg
야 이씨발 새끼 꺼져 그만 좀 보내
Padventures 것 어디에서 들었어?
Hey , u delet my account ? , why do u do this ? , have a lot off time i dont played .
Raissa
Raissa
you can contact me in discord to talk about it.
Saludos quisiera sugerir un aumento de TMs para todos los pokemons que se encuentran en su evolucion basica pero que hayan superado por lo menos 10 niveles a su nivel de evolucion para todos aquellos entrenadores que no deseen evolucionar su pokemon
Siemka Stingu, mam pytanko i jednocześnie prośbę.
Czy ty możesz jakoś sprawdzić, że wylewelowałem Alolan startera (w moim wypadku Litten, czyli Incineroar), następnie go sprzedałem (więc nie mogę cofnąć level i wbić ponownie, w celu uzyskania achievementa), lecz nie dostałem karty za achievement?
Jeśli możesz sprawdzić, to czy masz możliwość ''dania mi'' tego achievementu, na który de facto zasługuję?
Byłbym wdzięczny.
Pani Raisso, Chcialbym przeprosic za moje okropne zachowanie sprzed lat. Bylem zlym dzieckiem z problemami. Wyzywalem sie w grze chociaz nie powinienem byl. Bardzo tego zaluje, ale nie moge cofnac czasu. Moge jedynie liczyc na wybaczenie wszystkich, ktorych skrzywdzilem. Mam nadzieje, ze czas i skloni Pani do przywrocenia mojej postaci i dania mi szansy na wspolna gre w Pokemonki. Pozdrawiam Kosmaty Bizonek
Back
Top