What's new

Welcome!

Poki na starcie

Aviel

New member
Joined
Sep 29, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Witam
Mam pytanie odno?nie tego jakie pokemony mozna z?apac na starcie?
 

xxDamian

New member
Joined
Dec 3, 2010
Messages
10
Reaction score
0
jeszcze chyba mozna magikarpa ale nie jestem pewny bo probowalem tylko goldeen(nie da sie)

@edit
tzn da sie. uzylem unique balla na zabitym krabbym i sie nie zlapal tzn ze szansa jest jak zwyklym ballem
 

Tummi

New member
Joined
Nov 28, 2010
Messages
369
Reaction score
6
Location
Poland
Ja widzia?em charmandera, ale nie wiem jak si? do niego dosta? :) Stoi na skale wchodzi sie podziemiami. Mam pewne przypuszczenia, ale nie powiem ;P
 

Calin

New member
Joined
Nov 28, 2010
Messages
24
Reaction score
0
przeszed?em ca?e podziemia rooka i ju? ko?cz? ground sprawdza? ale drogi do charamandera nie znalaz?em
by? mo?e trzeba b?dzie mie? pacc i pidgeyota bo to chyba jedyny sposób(a komu by si? chcia?o na rooku pidgeyota robi?)
 

Tummi

New member
Joined
Nov 28, 2010
Messages
369
Reaction score
6
Location
Poland
Zdradze, ?e znalazlem jakis drzwi zamkniete na klucz, a za nimi jest dziura. Moze charmandera zlapac sie nie da (tylko wyzej wymienione 6 pokow) bo on pilnuje jakiej? skrzyni questowej.
 

Mazak

New member
Joined
Dec 10, 2010
Messages
4
Reaction score
0
A ja wam zdradz? ,?e jak szuka?em oddisha z wi?kszym lvl to znalazlem Squirtle,Charmandera i Bulbasaura ale ?adnego nie mog?em z?apa? ;[

-Charmander (pilnowa? skrzynki jakiej? na ska?ce)
-Squirtle (siedzia? na wysepce pisakowej tak troch? na wodzie)
-Bulbasaur (by? w podziemiach x2 na ska?ce)

I tak samo znalaz?em
-6 miejsc (chyba do stani?cia albo po?o?enia poków ale nie jestem pewny)
-zamkni?te drzwi (chyba do charmandera prowadz?, za nimi by?a dziura)
-i co was zadziwi znalaz?em Pidgeotto [21lvl]! NA ROOKU ! (ale by? na ska?ce i te? z dziur?)


Poszukuj? doj?cia do charmandera-squirtle-bulbasaura , je?li co? znajd? NAPISZ? , je?li kto? co? znajdzie, niech pisze...
 

Xtube

New member
Joined
Dec 9, 2010
Messages
7
Reaction score
0
Rowniez szukam dojscia do charmandera i squirtla i bulby znalazlem troche o npc Rob i wiem co czesciowo mowic ale nie do konca jezeli ktos chce pomoc w rozwiazaniu zapraszam Pearl nick \
: Xtube
 

Yoxino

New member
Joined
Dec 11, 2010
Messages
7
Reaction score
0
To mój pierwszy post tutaj, wi?c Witam! :)
Mam pytanie, czy pierwszego poke da si? przekaza? na inn? posta?? Bo wiem ?e tych 10 balli które si? dostaje po jego z?apaniu si? nie da. Móg?bym to sprawdzi?, lecz serwer dzi? off-line ;(

Pozdrawiam!
Yoxino
 

Kandinsky

New member
Joined
Dec 10, 2010
Messages
29
Reaction score
0
Niestety unique pokeball jest tylko dla 1 postaci a mianowicie dla ka?dego gracza co zaczyna gre !
 

Yoxino

New member
Joined
Dec 11, 2010
Messages
7
Reaction score
0
A co z tym serwerem? Pierwszy raz zdarzy?o mi si? ?e jest Off.
 

Poower12pl

New member
Joined
Oct 22, 2010
Messages
60
Reaction score
0
To wszytsko jest cz??ci? wielkiego BEGGINER questa wi?cej zdradzic nie moge tylko tyle , ze nie da si? z?apac Charma,Bulby,Squirtla w Unique :)
 

Tummi

New member
Joined
Nov 28, 2010
Messages
369
Reaction score
6
Location
Poland
Kandinsky said:
Niestety unique pokeball jest tylko dla 1 postaci a mianowicie dla ka?dego gracza co zaczyna gre !

Przenios?em sobie Unique balla 100% Catch z rooka, szprytnym planem. Ale niestety, po wyjsciu na maina, traci on swoje w?a?ciwosci
 

Yoxino

New member
Joined
Dec 11, 2010
Messages
7
Reaction score
0
Tummi ja te? tak zrobilem ;D Ale moje pytanie brzmi czy da si? przenie?? uniqe balla ju? z pokemonem na inn? posta??
 

Poower12pl

New member
Joined
Oct 22, 2010
Messages
60
Reaction score
0
Yoxino Nie da si? poniewa? unique ma tak? w?a?ciwo?? ?e mo?e miec tylko 1 ownera :)
 

Yoxino

New member
Joined
Dec 11, 2010
Messages
7
Reaction score
0
Aha, rozumiem ;) Kurcze szkoda ?e serw dzi? nie dzia?a bo akurat mialem wolny dzien, a godzina m?oda jeszcze ;D
 

Tummi

New member
Joined
Nov 28, 2010
Messages
369
Reaction score
6
Location
Poland
Ja gdzie? widzia?em jak Koob odpowiada? komu?, ?e mo?na zdj?? ,, Unique'' z ,, Unique Pokeballa'' za jak?? op?at? u kogo?.
 

Mazak

New member
Joined
Dec 10, 2010
Messages
4
Reaction score
0
Witam, dzisiaj odkry?em "dex mission" na rooku, chodzi tu oto ?e musimy zdexowa? ratata,catarpie,wedle,paras,pidgey,oddish i gdy je zdexujemy idziemy do pewnego npc, (wygl?da jak chinczyk :lol: ) gdy napiszemy do niego hi/dex mission/yes dostajemy golden key, nim niestety mo?emy otworzy? drzwi prowadz?ce do skrzynki z 1 pokeballem, i tyle :]
 
Back
Top