What's new

Welcome!

MarcinPL - moja przygoda

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Siemanko! Wczoraj dość dużo się działo no ale weekend więc miałem nieco więcej czasu. Po pierwsze - skończyłem battle passa dzięki któremu zarobiłem 1500k więc mam sporo kasy na TM'y dla pokemonów.

1.png


Następnie wracając do poprzedniego postu, kontynuowałem kompletowanie pokemonów poison co poszło nadzwyczaj szybko... Najpierw wszedł nawy catch:

303.png


Żeby po chwili wszedł kolejny... Nie, żebym narzekał :D tak to można łapać!

304.png


Kolejny brakujący pokemon został kupiony - Dzięki ziomek :D

2.png


Po czym od razu dostał pierwszy TM. Drugi będzie dla tego brzydala, którego złapałem ale ma za mały level zeby się go nauczył. Wszystko w swoim czasie.

3.png


Ostatnim pokemon jest Seviper i podczas jego łapania na razie wpadła jedynie karta

4.png


W drużynie ground'ów też brakuje mi ostatniego pokemona i żeby zaoszczędzić czasu chciałem kupić mniejsza formę i go doexpić no ale... Koledzy nie chcieli zejść z ceny więc postanowiłem, że sam bez łąski sobie go złapie :D

5.png


Chciałbym do końca listopada mieć do końca zbudowany team pokemonów typu ground wraz z full TM'ami. Oby się udało :)
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Co prawda zajęło mi to 4 dni ale mam! Łapanie Rhydona odbyło się na Pewter Quescie gdzie znalazłem miejsce gdzie było aż 7 Rhydonów. Po wybiciu "logałem" więc miałem coś a'la AFK. Grałem średnio 20min dziennie więc też liczyłem się z tym, ze trochę minie zanim go złapię a w sumie nie było tak źle.

1.png

2.png


Zaraz po tym szybko kupiłem TM'a a drugim będzie Epicenter, którego odkupię od Tsots'a. Musi tylko wreszcie nie być w pracy albo na imprezie ;P

3.png

4.png
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Wczorajszy dzień był całkiem pozytywny dla mojej postaci. Postanowiłem pootwierać wszystko to co się nazbierało a wyniki tego są następujące:

PA.png

2.png


Dzięki temu dostałem 2 nowe karty:

3.png


A co za tym idzie - 3 nowe catche :)

305.png

306.png

307.png
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Siemanko! W trakcie expienia Rhydona robię kilka rzeczy naraz. Najpierw level up

1.png


Potem nowa karta do kolekcji

2.png


Skończony daily po dłuuuugim czasie nie robienia tego

3.png


i na koniec nowy catch

308.png


W nudów sprawdziłem czy czasem nie wydropiłem ostatnie czegoś ciekawego i...

4.png


No to na tyle dzisiaj, elo :)
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Mało ostatnio gram ale wolę spędzić czas z rodziną :) wiecie, zimowe spacery, sanki z dzieckiem itd. no ale passa zrobię żeby mieć kasę na TM'y do zrobienia następnego team'u pokemonów.

1.png

2.png
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Witam wszystkich w tym nowym roku! Mało grania było no ale święta i sylwestra spędziłem z rodziną wiec nawet nie odpalałem komputera. Nazbierało się zadań z battle passa, któe trzeba nadrobić a niestety tym razem nie mam szczęścia do losowań - same trudne qoesty się trafiają i już ponad 20 diamentów poszło na re-roll'e... jakoś to powoli idzie i mam nadzieję, że odrobię kasę przy tym passie bo ceny diamentów poszły tak że... dobrze, że kupowałem jak jeszcze były po 7,5k... aczkolwiek zostało mi już tylko 6 ostatnich diamentów a zadania nadal będzie trzeba zmieniać :/

W trakcie kilku ostatnich dni jedyne co zdobyłem to kilka nowych kart:

Zrzut-ekranu-439.png
 

Marcinpl

Well-known member
Joined
Feb 8, 2015
Messages
517
Reaction score
837
Na temat ceny diamentów to mogę powiedzieć jedynie - xDDDDDD

Dwa nowe catche, z czego jeden to z Kalos Boxa 3 za logowanie daily

310.png

311.png


Wbity poziom postaci

lvl-up.png


I zdobyte nowe karty podczas robienia battle passa

Zrzut-ekranu-454.png


Mam przed sobą ostatnie zadanie z passa i podejrzewam, ze zrobię sobie przerwę od grania ale będę się logował bo widziałem gdzieś, że jest do zgarnięcia karta Slakotha jak się 7 dni nic nie zrobi więc akurat będzie. W lutym będzie urlop więc coś tam pewnie zacznę znowu grać. Póki co 3-4 tygodnie pauzy mi się przyda.
 

Sylwonek

Active member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
87
Reaction score
169
o marcin z tym samym smieciem z kalos boxa co ja xD szkoda ze ja go mialem juz eh
 
Back
Top