What's new

Welcome!

Drogi Koobie

Malyciemniak

New member
Joined
Dec 14, 2010
Messages
6
Reaction score
0
Drogi Koobie
Chcialbym powiedziec ze niejaki ''Dexter'' i ''Maroo'' ukradli mi mojego kangaskhana i nidorine (ktore wczoraj zlapalem z nimi na saffari.
My?lalem ze sa moimi kumplami a tu sie okazalo ze to zwylki skur**ele ktorzy okradaja ludzi...
Chcialbym spytac czy moglbym odzyskac jakos mojego kangaskhana[55] i nidorine[30]
Moj nick w grze ''Kapilarny"
 

Hulk

New member
Joined
Dec 3, 2010
Messages
15
Reaction score
0
Witam,
Jestem Dexter, opisz? teraz problem z mojej perspektywy.. A wi?c, wybrali?my si? wczoraj wspólnie z Maroo i tym tutaj na hunt saffari, uda?o NAM ( podkre?lam ) z?apa? jednego kange, na którego saffari ball mia?em rzuci? ja lecz zrobi? to ten tutaj, oczywi?cie dobrowolnie oddal mi potem pokemona i rozstali?my si? w zgodzie, lecz dzi? widz? ze to dziecko próbuje odebra? mi to co moje, a ja stanowczo MÓWI? NIE ! Oczywi?cie Maroo czyli kolega który tez z nami by? ch?tnie opisze si? w tym temacie za kilka min.

Ps. Oko?o 4h temu rozmawiali?my na skype z Kapilarnym i zacz?? jecha? naszych rodziców, wyzywa? od dzieci itp.

A teraz prosze si? zastanowi?, dlaczego Kapilarny odda? mi tego pokemona? a teraz chce go zabra?? Przecie? pokemon nie l?duje na ziemi gdy ktos go z?apie..

Pozdrawiam, Dexter!
 

nilvio

New member
Joined
Nov 23, 2010
Messages
7
Reaction score
0
Dextar napisa? prawd?, byli?my ?apa? sobie poki na Saffari, chcieli?my pierw z?apa? Abre Ale, poszli?my ni?ej sprawdzi? jakie s? tam pokemony i Dexter nam wszystko bloczy?, uzgodnili?my ?e Kangaskhan'a ?apie "Dexter" ale Kaplilarny rzuci? balla i z?apa? potem powiedzia? ?e odda Dexterowi tego pokemona i odda?.
I przypomn? jeszcze wszystkim ?e:
"Rozmawiali?my na Skype i te Dziecko 13 Letnie zacz??o wyzywa? naszych rodziców."
Pozdrawiam Maroo
 

Sanix

New member
Joined
Dec 3, 2010
Messages
100
Reaction score
13
Location
Poland
Z godz? si? z Dexterem Pokemon w Pokeballu na ziemi nie l?duje na ziemi po z?apaniu czyli odda? go dobro wolnie
 
D

Deleted_iKoob

Guest
Niestety takie sprawy musicie zalatwic miedzy soba. Kazda strona mowi co innego i nie mam dowodow zeby uwierzyc jednej z nich.
 

Malyciemniak

New member
Joined
Dec 14, 2010
Messages
6
Reaction score
0
a wiec tak pozyczylem im tego kangaskhana (wczoraj) lecz dzisiaj gdy rozmawialismy na skype to powiedzieli mi tak "juz go nie dostaniesz nara" ... i nie wchodzcie z gatkami ze wyzywalem od rodzicow... Po h*j mialbym to robic ?
 

Hulk

New member
Joined
Dec 3, 2010
Messages
15
Reaction score
0
koob said:
Niestety takie sprawy musicie zalatwic miedzy soba. Kazda strona mowi co innego i nie mam dowodow zeby uwierzyc jednej z nich.


I tyle, dzi?kujemy w tej sprawie, odpowiedz masz.. dowodów brak ( tak samo jak ja :p ) .. Kangaskhan zostaje u mnie..

Pozdrawiam, Dexter!
 

Sanix

New member
Joined
Dec 3, 2010
Messages
100
Reaction score
13
Location
Poland
A mora? tej bajki jest krutki, i nie którym dobrze znany nie po?yczajmy pokemonow swoich je?li kumpli nie do ko?ca znamy.
 

Malyciemniak

New member
Joined
Dec 14, 2010
Messages
6
Reaction score
0
Pokehontass Mowi? ze mowiliscie mu ze macie nagrane jak wyzywam wam rodzicow ... Wiec Wyslijcie nam to...
 
Back
Top